Anna Mucha pokazała pośladki. Nagranie wstrząsnęło Internetem

2
11129
Anna Mucha pokazała pośladki
Anna Mucha pokazała pośladki

Anna Mucha znana jest z tego, że doskonale porusza się po social mediach. Gwiazda doskonale wie, co podkręca wokół niej atmosferę. Czasem wystarczy pokazać głębszy dekolt, czy kawałek ciała i już nakręca się spirala popularności. Tak było i tym razem. Mucha wrzuciła na Instagram nagranie, na którym figla spłatał jej… wiatr. Wystarczył jeden, mały podmuch, a wszyscy zobaczyli… pośladki gwiazdy, która od pewnego czasu wiązana jest znów z Kubą Wojewódzkim.

Anna Mucha pokazała pośladki

Internet od kilku miesięcy znów żyje dwoma postaciami – Anną Muchą i Kubą Wojewódzkim. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy para jest razem? Choć ani z ust Anny, jak i Króla TVN nie padły żadne słowa, to wielokrotnie wrzucali dwuznaczne zdjęcia. Póki co jednak, nikomu nie jest dane rozwiązanie tej zagadki.

Teraz jednak Anna Mucha kolejny raz podkręciła już i tak gorącą atmosferę wokół własnej osoby. Na jej Instagramie pojawiło się nagranie, na którym gwiazda eksponuje… pośladki. Wszystko przez niesforne podmuchy wiatru, a kto wie, czy nie było to zamierzone działanie?

Z pewnością tak. Zwłaszcza, że Anna Mucha już nie pierwszy raz kusi Internautów swoimi kształtami. Tym razem jednak są oni zachwyceni. Nagranie wręcz wstrząsnęło Internetem o czym świadczy liczba komentarzy, wyświetleń filmu, czy fakt, że wszystkie plotkarskie portale podały je już dalej. „Jesteś piękna”, „Cudownie”, „Najpiękniejsze nagranie, jakie widziałem”, czy „Już się tak nie zakrywaj” – dlatego to jedne, z naprawdę wielu komentarzy, które pojawiły się pod filmem na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

2 KOMENTARZE

  1. Ten internet jakiś bardzo niestabilny, a co do ludzi i komentarzy: mało widzieliście w życiu, cóż- szkoda ale to wasz problem.Pozdrawiam Swisster

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here