Andrzej Duda skłamał? Padły mocne oskarżenia wobec Prezydenta

0
Andrzej Duda kłamie?
Andrzej Duda kłamie?

Kampania wyborcza zbliża się ku końcowi. Można zażartować, że kandydaci widzą już metę i przyspieszają we wzajemnych uszczypliwościach, aby zdobyć ostatnie, cenne głosy. Andrzej Duda przebywa w Stanach Zjednoczonych, ale właśnie ze środowiska Platformy Obywatelskiej wypłynęło w jego kierunku mocne oskarżenie. Czy Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej kłamie? Tak przynajmniej twierdzi jedna z posłanek na Sejm RP.

Andrzej Duda kłamie?

Mocne działa przeciwko obecnie urzędującemu Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej, który stara się o reelekcję wytoczyła Izabela Leszczyna z Platformy Obywatelskiej. To obecna posłanka na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, a w przeszłości (w latach 2013-2015 Wiceminister Finansów). Zdaniem Leszczyny, Andrzej Duda kłamie.

O co tak naprawdę chodzi? Kością niezgody jest stwierdzenie Dudy, w którym przekazał, że to on stworzył ustawę, pomagającą wszystkim kredytobiorcom (nie tylko frankowiczom). Zdaniem Izabeli Leszczyny to ona, jest autorem tejże ustawy, a Andrzej Duda przypisuje sobie nieswoje zasługi.

Czy Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej ustosunkuje się do tych oskarżeń? Bądź, co bądź są one poważne. Zwłaszcza, jeśli pod uwagę weźmiemy finisz kampanii wyborczej, to mogą one zaszkodzić Dudzie w reelekcji. Sądząc jednak po tym, jak Andrzej Duda zareagował chociażby na zaczepki Donalda Tuska, wkrótce możemy spodziewać się także riposty w kierunku posłanki Leszczyny.

DZISIAJ GRZEJE:
To koniec Tuska? Trzaskowski przejmie władzę w Platformie Obywatelskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here