Adamczyk z Wiadomości TVP uderza w Platformę Obywatelską. Pokazał zdjęcie

2
Michał Adamczyk
Michał Adamczyk z Wiadomości TVP

Michał Adamczyk to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Prezenter głównego wydania Wiadomości TVP od jakiegoś czasu niezwykle aktywnie udziela się w Internecie. Jego konto na Twitterze to miejsce wyrażania prywatnych opinii, gdzie tym razem „oberwała” Platforma Obywatelska. Adamczyk wyciągnął z pewnością niewygodne dla PO fakty z przeszłości. 

Michał Adamczyk atakuje Platformę Obywatelską

Dziennikarz Wiadomości TVP już nie raz stawał się obiektem drwin ze strony tzw. totalnej opozycji. Dlatego teraz, jak informuje portal Newsbook, Michał Adamczyk prawdopodobnie postanowił się nieco „odgryźć”.

Prezenter głównego wydania Wiadomości TVP pokazuje na swoim Twitterze zrzut ekranu z 2014 roku. Konkretnie chodzi o bulwersujące ogłoszenie, którego autorem była wówczas Publiczna Służba Zatrudnienia, działająca przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Resortem, którym dowodził koalicjant Platformy Obywatelskiej, Władysław Kosiniak-Kamysz.

„2014r. To nie żart. Rządowa propozycja dla bezrobotnych: 1 zł za godzinę” – skomentował krótko Michał Adamczyk z Wiadomości TVP.

Post Adamczyka zyskuje na Twitterze dużą popularność. Z pewnością ustosunkują się do niego też działacze PO, choć, póki co, nie znaleźliśmy żadnej odpowiedzi. Tymczasem padł nawet brutalny żart jednego z Internautów: „brutto, czy netto?”, choć cała sprawa śmiesznie w 2014 roku nie wyglądała. Inny z Internautów napisał: „Mój znajomy student za czasów Tuska w pewnej szczecińskiej firmie zarabiał 5 zł brutto i to nie tylko on wielu tam tak „zarabiało”. Czasy Platformy.”

źródło: Newsbook

DZISIAJ GRZEJE:
Donald Tusk przedstawia czarny scenariusz dla Polski. Grozi nam pod rządami PiS?

2 KOMENTARZE

  1. Adaamczyk jest śmieszny ..on mnie śmieszy jak prowadzi wiadomości..tak się podnieca tym..jakby to było jego całe życie… spuść z siebie powietrze Adamczyk …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here