PKO BP przekazał świetnie wieści. Na to czekał każdy Polak

1
PKO BP wydał komunikat

PKO BP podało informacje i prognozy, na które bez wątpienia od dawna czekały miliony Polaków. Dotyczą one bowiem dziedziny życia ważnej dla absolutnie każdego. Czyżby realia życia w Polsce dosłownie z dnia na dzień zmieniły się diametralnie? Na pewno spore pieniądze zostaną w kieszeniach Polaków.

  • Doskonałe wieści podało PKO BP
  • Czekały na nie miliony Polaków
  • Pieniądze zostaną w naszych kieszeniach

Największy polski bank podał prognozy, które z wielkim entuzjazmem przyjmie każdy Polak. Może z wyjątkiem właścicieli i przedstawicieli firm, które od lat windują do granic absurdu ceny nieruchomości. O co konkretnie chodzi?

Świetne wiadomości od PKO BP – każdy Polak przyjmie je z radością, chodzi o spore pieniądze

Jak wiadomo, największe kredyty Polacy (szczególnie młodzi) zaciągają na mieszkania. W ostatnich latach ich ceny niemal wyłącznie rosły. W wielu dużych miastach osiągnęły tak wysoki pułap, że dla sporej części zakładających rodzinę ludzi posiadanie własnego M stało się dosłownie niemożliwe. Teraz jednak wszystko się zmienia. Jakie są prognozy PKO BP?

Otóż ceny mieszkań w Polsce mogą spaść nawet o 15 procent. To naprawdę gigantyczna różnica przy średniej cenie kilkuset tysięcy złotych za lokal. Te pieniądze bez wątpienia przydadzą się młodym rodzinom.

Poniżej przedstawiamy konkretne dane.

Analitycy PKO BP szacują, że w pierwszym kwartale 2020 r. roczna dynamika cen mieszkań wynosiła o 7 do 16 proc., przy czym wzrost cen był znacznie silniejszy na rynku wtórnym – czytamy w raporcie.

Jak podano, w dużej mierze zamieszanie związanie z koronawirusem wpłynęło na te korzystne dla potencjalnych kupujących korekty. Miejmy nadzieję, że to „szczęście w nieszczęściu” zdecydowanie ułatwi pozyskanie lokum jak największej liczbie rodzin.

DZISIAJ GRZEJE:
Gessler spali się ze wstydu. O tym miał nie wiedzieć nikt

– Korekta będzie konsekwencją spadku popytu przy dużej produkcji mieszkań w toku na rynku deweloperskim. Skala korekty będzie zależała od głębokości recesji w gospodarce oraz sytuacji firm deweloperskich – czytamy w raporcie PKO BP.

  1. Adamczyk z Wiadomości TVP uderza w Platformę Obywatelską. Pokazał zdjęcie
  2. Przełom ws. Iwony Wieczorek. Na to czekaliśmy 10 lat 
  3. Pobierasz pieniądze z bankomatu? Właśnie wprowadzają nowy limit wypłaty
  4. TVN chciało gwiazdę TVP. Nie uwierzycie, dlaczego odmówiła

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here