Wiadomości TVP obnażyły prawdę. W obozie Platformy Obywatelskiej pobladły miny

6
13188
Wiadomości TVP. Platforma Obywatelska mija się z prawda nt. Andrzeja Dudy
Wiadomości TVP: Platforma Obywatelska, a Andrzej Duda

Platforma Obywatelska wzięła na celownik kilka spraw, którymi, przy każdej możliwej okazji atakuje obecnie urzędującego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jak się jednak okazuje, część z nich mija się zupełnie z prawdą. W ostatnim materiale Wiadomości TVP obalony został mit „długopisu”. Zdaniem PO, Andrzej Duda jest tylko prezydentem-statystą, który podpisuje wszystkie ustawy, jak leci, nie potrafiąc się sprzeciwić rządowi Prawa i Sprawiedliwości. Prawda okazała się jednak inna i brutalna dla tzw. totalnej opozycji

Wiadomości TVP pokazały hipokryzję Platformy Obywatelskiej

Kampania wyborcza rozkręca się na dobre. Przy tej okazji, polityczni przeciwnicy atakują się nie tylko argumentami, ale dochodzi również do tzw. brudnej gry. Za jej objaw można uznać między innymi ataki na Andrzeja Dudę, który ma być rzekomo notariuszem rządu PiS. Wiadomości TVP porównały wszystkich Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej po transformacji ustrojowej. Okazuje się, że jeden z nich, zawetował mniej ustaw niż Andrzej Duda.

Na domiar złego dla Platformy Obywatelskiej tym prezydentem był… Bronisław Komorowski. Podczas swojej prezydentury Komorowski tylko 4 razy skorzystał z weta ustawodawczego. Dwa razy częściej, bo 9 razy, po weto sięgał Andrzej Duda.

W tym miejscu należy się zastanowić, jak to się ma do ataków totalnej opozycji na Andrzeja Dudę, że jest on „długopisem”, który podpisuje wszystko, jak leci? Wiadomości TVP obnażyły całą prawdę i odpowiedź brzmi: nijak.

Na poniższej grafice, która została zaprezentowana w głównym wydaniu Wiadomości, można dokładnie przyjrzeć się, ile razy po weto sięgali kolejni Prezydenci Rzeczypospolitej Polskiej. Najwięcej razy, w trakcie jednej kadencji uczynił to Lech Wałęsa. Najmniej, co już wspomnieliśmy, Bronisław Komorowski.

6 KOMENTARZE

 1. tradycyjnie organ Szefernakera rznie glupa i udaje, ze nie rozumie
  Komorowski faktycznie byl spolegliwy wobec rzadow Platformy
  jednak mial moze to szczescie , ze nie musial lamacani prawa Konstytucji
  Duda w roli zawlaszczania panstwa okazal sie ulegly
  nie przeszkadza kolesiom
  Komorowski na szczescie nie mial takiego wyzwania,bo polskie panstwo bylo wtedy inne
  jak trzeba byc slepym,aby nie widziec, ze Polacy nie maja mediow publicznych tylko partyjna szmate ?
  ma ktos zludzenia, ze doja Polske kolesie i stworzyli system nieludzki ?
  Duda juz nawet nie udaje kim jest

 2. Chłopie to tyś jest ślepy że piszesz takie bzdury wyprali ci mózg i wierzysz w te brednie. Żal mi tych wszystkich którzy łykają te bzdury podawane przez media.

 3. No właśnie, jak kto się naogląda TVłenów i potem bzdury plecie.
  Nie mieszkam w Polsce od 20 lat, ale w Europie Zachodniej, która kiedyś była dla nas wzorem, też rządzi lewactwo za pieniądze Sorosa…

 4. Jak gownozjadzie mieszkasz 20 lat w zachodniej Europie to nie wiesz nawet jak się żyje w Polsce i wara ci ustawiać mi organizacje życia w moim kraju gdzie co dzień pracuję robię zakupy i odpoczywam oglądaj sobie TVP ale biada ci wybierać mi prezydenta bo ja tutaj mieszkam nie ty. Ty zuczku pojechałes do dupy i gówno widziałes uciekles bo tam niby lepiej i tam zostań powinni z automatu zabierać obywatelstwo takim jak ty popaprańcu

 5. No właśnie chyba już zbyt długo włuczysz się po ulicach „zachodu” nic nie robiąc oraz sypiając gdzie się da przez co spaczyło Ci się zdrowe spojrzenie na obiektywną rzeczywistość. Z Twojej krótkiej wypowiedzi można od razu wywnioskować że niezależnie gdzie jesteś zawsze będziesz jęczeć powtarzając bzdury ktore nasuną się Ci a język.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here