8 gwiazd, które poparły Rafała Trzaskowskiego. Nr 4 was zszokuje

5
Rafał Trzaskowski kto poparł Trzaskowskiego

Kto poparł Rafała Trzaskowskiego? Lista jest rzecz jasna długa. Tradycją stało się bowiem w Polsce, że na ostatniej prostej przed wyborami poszczególni kandydaci zyskują poparcie dziennikarzy, gwiazd, celebrytów, a nawet niektórych politycznych konkurentów. Czyje „błogosławieństwo” otrzymał przed wyborami prezydenckimi 2020 Rafał Trzaskowski?

Jak to w Polsce bywa, jedni Trzaskowskiego uważają za największe zło, inni przeciwnie – za jedyną nadzieję na uwolnienie Polski od Prawa i Sprawiedliwości. Faktem jest jednak, że to Andrzej Duda jest faworytem w większości sondaży. Trzaskowski natomiast może liczyć na poparcie znaczącej większości przedstawicieli przemysłu rozrywkowego czy środowiska publicystów.

Rafał Trzaskowski jednak powalczy? Oto, kto poparł Trzaskowskiego

Przeważnie lista znanych osobistości popierających poszczególnych kandydatów co wybory wygląda zgoła podobnie. Od czasu do czasu widzimy jednak nazwiska, które zaskakują wszystkich. Politycznie angażują się bowiem gwiazdy, które przez długi czas od tego stroniły.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Poseł PiS uderza w Trzaskowskiego. Przypomniał jego słowa o homoseksualistach

Kto poparł Rafała Trzaskowskiego? Zapraszamy do przejrzenia „galerii sław”. Przedstawiamy w niej TOP 8 znanych osób, które publicznie wyraziły poparcie dla kandydata głównej partii opozycyjnej. 

Kto poparł Rafała Trzaskowskiego? Oto 8 najgorętszych nazwisk

Obraz 1 z 9

Zapraszamy do przejrzenia "galerii sław", które poparły kandydaturę Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich 2020. Kliknij "Następny", by zobaczyć pierwszy slajd. Dobrej zabawy!

DZISIAJ GRZEJE:
Co się dzieje z Media Markt? Niewiarygodne doniesienia dotyczące zamknięcia

5 KOMENTARZE

  1. Kłamstwa. Wilk wypowiadal się o swoich osobistych przemyśleniach a nie o opinii ugrupowania. Kto pozwala takie kłamstwa publikować? Autor tego artykułu to bajkopisarz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here