Obrzydliwy wpis Tomasza Lisa. W perfidny sposób zakpił z Łukasza Szumowskiego

Nie milkną echa wczorajszej debaty prezydenckiej w TVP. Niemal wszyscy komentatorzy nadal są skoncentrowani na tym wydarzeniu. Trwa polemika, który z kandydatów zwyciężył. Tymczasem Tomasz Lis kolejny raz uderzył w rząd PiS. Redaktor naczelny Newsweeka w brutalny sposób zakpił z Łukasza Szumowskiego. Wielu Internautów jest oburzonych i wytyka Lisowi, że ten chce walczyć z mową nienawiści, a sam stosuje praktyki balansujące na krawędzi takiego zachowania.

Tomasz Lis brutalnie uderza w Łukasza Szumowskiego

Były dziennikarz TVP, TVN-u, czy Polsatu znany jest z ciętego języka. Tomasz Lis wielokrotnie w niezbyt dyplomatycznych słowach wypowiadał się o Jarosławie Kaczyńskim, czy Andrzeju Dudzie. Jednak tak ostro, jak dzisiaj jeszcze nie było. Redaktor naczelny Newsweeka ostro uderzył w Łukasza Szumowskiego. Minister Zdrowia nic nie odpowiedział Lisowi, ale wielu zauważa, że nawet nie zamierza zniżać się do poziomu prezentowanego przez dziennikarza.

Internauci nie mają wątpliwości, że frustracja Tomasza Lisa rośnie z każdym dniem, w którym Prawo i Sprawiedliwość sprawuje władzę w Polsce. Stąd też kolejne ataki Lisa na obóz rządzący, po to, aby odsunąć PiS od władzy. Nie ma wątpliwości, że wielkim marzeniem Lisa jest zmiana w Pałacu Prezydenckim. Tomasz Lis pochlebnie wypowiadał się o Rafale Trzaskowskim.

Teraz, prawdopodobnie na potrzeby kampanii wyborczej Trzaskowskiego, ostro zaatakował Łukasza Szumowskiego. Chodzi o pieniądze, których Minister Zdrowia miał dorobić się na rzekomych przekrętach z maseczkami, czy respiratorami. Choć Tomasz Lis nie napisał tego wprost, to nie trudno domyśleć się, o co chodzi. Przy okazji Lis zakpił też z wyglądu Ministra Zdrowia w rządzie PiS.

To z pewnością komentarz odnoszący się do wyglądu Łukasza Szumowskiego podczas pierwszych dni pandemii, kiedy Minister Zdrowia wyglądał na wyraźnie przemęczonego. Naszym zdaniem, komentarz godny potępienia. Tomasz Lis nie powinien nigdy tego napisać.

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Hit! Ciasto bez pieczenia z zaledwie czterech składników

Ciasta bez pieczenia bywają bardzo proste do przygotowania i to jest ich największą siłą....

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

  1. Brawo. Cała prawda o PiS. Złodzieje. Firma założona dla tej yransakcji, s instruktor nagle fachowcem od maseczek. Skandal na grube miliony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here