Obrzydliwy wpis Tomasza Lisa. W perfidny sposób zakpił z Łukasza Szumowskiego

3
14159
Tomasz Lis zakpił z Szumowskiego
Tomasz Lis zakpił z Szumowskiego

Nie milkną echa wczorajszej debaty prezydenckiej w TVP. Niemal wszyscy komentatorzy nadal są skoncentrowani na tym wydarzeniu. Trwa polemika, który z kandydatów zwyciężył. Tymczasem Tomasz Lis kolejny raz uderzył w rząd PiS. Redaktor naczelny Newsweeka w brutalny sposób zakpił z Łukasza Szumowskiego. Wielu Internautów jest oburzonych i wytyka Lisowi, że ten chce walczyć z mową nienawiści, a sam stosuje praktyki balansujące na krawędzi takiego zachowania.

Tomasz Lis brutalnie uderza w Łukasza Szumowskiego

Były dziennikarz TVP, TVN-u, czy Polsatu znany jest z ciętego języka. Tomasz Lis wielokrotnie w niezbyt dyplomatycznych słowach wypowiadał się o Jarosławie Kaczyńskim, czy Andrzeju Dudzie. Jednak tak ostro, jak dzisiaj jeszcze nie było. Redaktor naczelny Newsweeka ostro uderzył w Łukasza Szumowskiego. Minister Zdrowia nic nie odpowiedział Lisowi, ale wielu zauważa, że nawet nie zamierza zniżać się do poziomu prezentowanego przez dziennikarza.

Internauci nie mają wątpliwości, że frustracja Tomasza Lisa rośnie z każdym dniem, w którym Prawo i Sprawiedliwość sprawuje władzę w Polsce. Stąd też kolejne ataki Lisa na obóz rządzący, po to, aby odsunąć PiS od władzy. Nie ma wątpliwości, że wielkim marzeniem Lisa jest zmiana w Pałacu Prezydenckim. Tomasz Lis pochlebnie wypowiadał się o Rafale Trzaskowskim.

Teraz, prawdopodobnie na potrzeby kampanii wyborczej Trzaskowskiego, ostro zaatakował Łukasza Szumowskiego. Chodzi o pieniądze, których Minister Zdrowia miał dorobić się na rzekomych przekrętach z maseczkami, czy respiratorami. Choć Tomasz Lis nie napisał tego wprost, to nie trudno domyśleć się, o co chodzi. Przy okazji Lis zakpił też z wyglądu Ministra Zdrowia w rządzie PiS.

To z pewnością komentarz odnoszący się do wyglądu Łukasza Szumowskiego podczas pierwszych dni pandemii, kiedy Minister Zdrowia wyglądał na wyraźnie przemęczonego. Naszym zdaniem, komentarz godny potępienia. Tomasz Lis nie powinien nigdy tego napisać.

3 KOMENTARZE

  1. Brawo. Cała prawda o PiS. Złodzieje. Firma założona dla tej yransakcji, s instruktor nagle fachowcem od maseczek. Skandal na grube miliony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here