Meghan Markle wpakowała się w kolejne kłopoty. Spełniają się jej czarne sny

0
Meghan Markle
Meghan Markle

Meghan Markle od wielu lat budzi kontrowersje. Już nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale i na całym świecie. Głównie też z tego powodu ona, jak i Książę Harry zrezygnowali z pełnienia funkcji w Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej. Postanowili się też wyprowadzić, ale wygląda na to, że to dopiero początek ich problemów. Prasa nie ma wątpliwości, Markle znalazła się pod ścianą. Takiej sytuacji nie mogła sobie wyobrazić nawet w najczarniejszych snach.

Meghan Markle wpakowała się w kolejne kłopoty

Najnowsze problemy Meghan Markle nagłośniła „New Idea”. Wydawało się, że po przeprowadzce i zrzeknięciu się funkcji w Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej dla Meghan i Harry’ego nastaną lepsze czasy. Tabloidy donoszą jednak, że takich kłopotów nie spodziewali się nawet najwięksi krytycy tej pary. Seria nieszczęść jest tak długa, że aż brakuje palców u rąk, by wszystkie je zliczyć.

Początkowo Meghan Markle i Książę Harry wyprowadzili się do Kanady. Ostatnio jednak, głównie z powodu pandemii koronawirusa zmienili lokalizację. Obecnie mieszkają w jednej z luksusowych dzielnic Los Angeles. Są sąsiadami największych gwiazd Hollywood. Stąd też liczyli na ciepłe przyjęcie, ale jak donosi „New Idea” nikomu nie jest w smak, że byli członkowie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej wprowadzili się do luksusowej dzielnicy. Kością niezgody mają być nieustannie kręcący się paparazzi, których liczba wręcz wzrosła kilkukrotnie po wprowadzeniu się Meghan i Harry’ego.

Nie jest tajemnicą także, że Meghan Markle wiązała olbrzymie plany z Hollywood. Przez problemy z sąsiadami, a także nieprzychylność gwiazd jej plany mogą prysnąć, jak mydlana bańka. Tabloidy donoszą, że Meghan za wszelką cenę próbowała nawiązać kontakty z Bradem Pittem, który miał jej ułatwić „wstęp” do amerykańskiego świata show-biznesu. Jak się jednak okazuje, Markle była tak natrętna, że do akcji musiała wkroczyć Jennifer Aniston. Partnerka Pitta miała nawet wypalić bezpośrednio w kierunku Markle, żeby ta trzymała się od niego z daleka.

DZISIAJ GRZEJE:
Antek Królikowski opowiada o romansie z żoną swojego przyjaciela. Łączy ich coś więcej niż praca?

Jak widać, po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych brytyjska para nie ma łatwego życia. Liczyli na miłe przyjęcie w Hollywood, a teraz czują się jak niechciani goście. Do czego to doprowadzi? Czy Meghan Markle i Książę Harry wyprowadzą się z Los Angeles? Na dzień dzisiejszy wydaje się jednak, że mało jest miejsc na świecie, które byłby w stanie zaakceptować obecność kontrowersyjnej pary.

źródło: New Idea, Twitter, materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here