Meghan Markle wpakowała się w kolejne kłopoty. Spełniają się jej czarne sny

Meghan Markle od wielu lat budzi kontrowersje. Już nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale i na całym świecie. Głównie też z tego powodu ona, jak i Książę Harry zrezygnowali z pełnienia funkcji w Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej. Postanowili się też wyprowadzić, ale wygląda na to, że to dopiero początek ich problemów. Prasa nie ma wątpliwości, Markle znalazła się pod ścianą. Takiej sytuacji nie mogła sobie wyobrazić nawet w najczarniejszych snach.

Meghan Markle wpakowała się w kolejne kłopoty

Najnowsze problemy Meghan Markle nagłośniła “New Idea”. Wydawało się, że po przeprowadzce i zrzeknięciu się funkcji w Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej dla Meghan i Harry’ego nastaną lepsze czasy. Tabloidy donoszą jednak, że takich kłopotów nie spodziewali się nawet najwięksi krytycy tej pary. Seria nieszczęść jest tak długa, że aż brakuje palców u rąk, by wszystkie je zliczyć.

Początkowo Meghan Markle i Książę Harry wyprowadzili się do Kanady. Ostatnio jednak, głównie z powodu pandemii koronawirusa zmienili lokalizację. Obecnie mieszkają w jednej z luksusowych dzielnic Los Angeles. Są sąsiadami największych gwiazd Hollywood. Stąd też liczyli na ciepłe przyjęcie, ale jak donosi “New Idea” nikomu nie jest w smak, że byli członkowie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej wprowadzili się do luksusowej dzielnicy. Kością niezgody mają być nieustannie kręcący się paparazzi, których liczba wręcz wzrosła kilkukrotnie po wprowadzeniu się Meghan i Harry’ego.

Nie jest tajemnicą także, że Meghan Markle wiązała olbrzymie plany z Hollywood. Przez problemy z sąsiadami, a także nieprzychylność gwiazd jej plany mogą prysnąć, jak mydlana bańka. Tabloidy donoszą, że Meghan za wszelką cenę próbowała nawiązać kontakty z Bradem Pittem, który miał jej ułatwić “wstęp” do amerykańskiego świata show-biznesu. Jak się jednak okazuje, Markle była tak natrętna, że do akcji musiała wkroczyć Jennifer Aniston. Partnerka Pitta miała nawet wypalić bezpośrednio w kierunku Markle, żeby ta trzymała się od niego z daleka.

Jak widać, po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych brytyjska para nie ma łatwego życia. Liczyli na miłe przyjęcie w Hollywood, a teraz czują się jak niechciani goście. Do czego to doprowadzi? Czy Meghan Markle i Książę Harry wyprowadzą się z Los Angeles? Na dzień dzisiejszy wydaje się jednak, że mało jest miejsc na świecie, które byłby w stanie zaakceptować obecność kontrowersyjnej pary.

źródło: New Idea, Twitter, materiały prasowe

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Hit! Ciasto bez pieczenia z zaledwie czterech składników

Ciasta bez pieczenia bywają bardzo proste do przygotowania i to jest ich największą siłą....

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here