Reakcja więźniów z Gliwic na ojca zabitego Wiktora z Rudy Śląskiej – Zobacz koniecznie

0
601

Cała tragedia maleńkiego Wiktora rozegrała się w Rudzie Śląskiej. Niemowlę trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami ciała, gdzie zmarło. Sąd wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu rodziców małego Wiktora. Zobacz nagranie, na którym słychać, jak więźniowie reagują na przybycie do zakładu karnego ojca chłopca.

Po przesłuchaniu rodziców prokuratorzy z gliwickiej Prokuratury Okręgowej przedstawili im najcięższe zarzuty. Przypomnijmy, że według ustaleń prokuratury, chłopiec był bity. Trafił do szpitala 22 lipca 2020r. Miało liczne złamania i obrażenia głowy. Lekarze stwierdzili u dziecka objawy maltretowania, niestety mimo wysiłków lekarzy dziecko zmarło.

Po kilkugodzinnych przesłuchaniach rodzice usłyszeli zarzuty. 30-letni ojciec będzie odpowiadał za znęcanie ze szczególnym okrucieństwem i spowodowaniem śmierci dziecka oraz spowodowanie obrażeń ciała u swojej córki, do jakich doszło w ubiegłym roku. Z kolei 29-letnia matka odpowie za znęcanie się nad synem i pomoc w zabójstwie dziecka poprzez zaniechanie i brak reakcji na znęcanie się męża nad dzieckiem –  mówią policjanci.

Koniecznie zobacz reakcję więźniów z Gliwic

W mediach społecznościowych zostało upublicznione nagranie na, którym słychać, jak więźniowie z zakładu w Gliwicach reagują na przybycie ojca zabitego niemowlęcia z Rudy Śląskiej. Opublikował je fanpage na Facebooku – Twoje Gliwice.

https://www.facebook.com/twojegliwice/videos/289112742370104

Mężczyzna usłyszał prokuratorski zarzut zabójstwa małego Wiktorka, a matka chłopca – pomocy w tym morderstwie. Grozi im dożywocie!

https://otopress.pl/2020/07/23/maltretowane-niemowle-z-rudy-slaskiej-zmarlo-w-szpitalu-rodzice-zostali-zatrzymani/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here