Dziennikarz TVP skrytykował Andrzeja Dudę. Tego nie spodziewał się nikt

0
16096
Andrzej Duda
Andrzej Duda, TVP

Do tej pory wydawało się, że Samuel Pereira to jeden z najbardziej przychylnych PIS-owi dziennikarzy. Teraz jednak znany dziennikarz TVP Info postanowił wbić „szpilę” sztabowcom Andrzeja Dudy. Mało kto spodziewał się takich słów, ale mleko rozlało się na… Twitterze. Pereira wprost skrytykował część kampanii wyborczej Dudy.

Samuel Pereira z TVP krytykuje sztab Andrzeja Dudy

Coraz bliżej do wyborów prezydenckich. Do urn pójdziemy 28 czerwca. W kampanię choć nieoficjalnie, to na bocznym planie angażują się także gwiazdy telewizyjne, czy dziennikarze. Dlatego też, do tej pory wydawało się, że Samuel Pereira będzie tylko chwalił kandydaturę Andrzeja Dudy. Tym razem jednak dziennikarz TVP Info zrobił coś bardzo nieoczekiwanego.

Doszedł do wniosków, że Andrzej Duda przegrywa w trakcie kampanii… w Internecie. Winą za taką sytuację obarczył sztab Andrzeja Dudy. To bez wątpienia pierwszy, tak ostry komentarz Samuela Pereiry w kierunku obozu Prawa i Sprawiedliwości. Oczywiście o zmianie sympatii wyborczych nie ma w tym przypadku mowy, ale z pewnością niektórym w obozie Zjednoczonej Prawicy zapaliła się lampka ostrzegawcza.

Pereira
Pereira

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here