Krzysztof Ibisz w łóżku z facetem. Znany dziennikarz opowiedział o tym na wizji

0
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz to człowiek wielu talentów. Dziennikarz, aktor, prezenter telewizyjny, czy nawet niegdyś Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Nie można się więc dziwić, że Ibisza w mediach pełno, a chętnie o nim rozpisują się także plotkarskie portale. Tym razem jednak na światło dziennie wyszła niecodzienna informacja. 

Krzysztof Ibisz w łóżku z facetem?

Niecodzienną historię opowiedział w trakcie premiery popularnego Quizu pod Napięciem na Youtube Michał Pol. Wszystko zaczęło się jednak od anegdoty Edwarda Durdy, znanego komentatora sportowego.

Durda na zakończenie quizu rozbawił towarzystwo anegdotą. „Ja spałem kiedyś w jednym łóżku ze słynną postacią – z Bronisławem Cieślakiem (…) Byłem wtedy studentem Szkoły Teatralnej (…) Bronisław Cieślak poszedł z nami oglądać mecze Mistrzostw Świata i tak pamiętam, siedział tam wtedy z nami i pomagał nam w spożywaniu piwa. Potem nie miał siły, żeby zebrać się i pojechać do domu i zaproponowałem mu, żeby położył się obok mnie w łóżku. I tak się położył”

Na anegdotę szybko odpowiedział Michał Pol. Właśnie wtedy do tablicy został wywołany Krzysztof Ibisz. „Jak Ci powiem z kim kiedyś ja spędziłem noc w łóżku (…) Po tylu latach mogę to ujawnić – Krzysztof Ibisz (…) Nie wiem, czy na szczegóły nie odesłać do kolejnego Quizu pod Napięciem” – zdradził Michał Pol.

Cała sytuacja jest zabawna i nie ma podtekstu erotycznego. O ile w przypadku Durdy i Cieślaka górę wziął alkohol i popularny „Borewicz” zaniemógł, by wrócić do domu, to nie wiemy, dlaczego Krzysztof Ibisz znalazł się w jednym łóżku z Michałem Polem. Zapewne znany dziennikarz dokończy tę historię w następnym odcinku Quizu pod Napięciem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here