Krzysztof Ibisz w łóżku z facetem. Znany dziennikarz opowiedział o tym na wizji

Krzysztof Ibisz to człowiek wielu talentów. Dziennikarz, aktor, prezenter telewizyjny, czy nawet niegdyś Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Nie można się więc dziwić, że Ibisza w mediach pełno, a chętnie o nim rozpisują się także plotkarskie portale. Tym razem jednak na światło dziennie wyszła niecodzienna informacja. 

Krzysztof Ibisz w łóżku z facetem?

Niecodzienną historię opowiedział w trakcie premiery popularnego Quizu pod Napięciem na Youtube Michał Pol. Wszystko zaczęło się jednak od anegdoty Edwarda Durdy, znanego komentatora sportowego.

Durda na zakończenie quizu rozbawił towarzystwo anegdotą. “Ja spałem kiedyś w jednym łóżku ze słynną postacią – z Bronisławem Cieślakiem (…) Byłem wtedy studentem Szkoły Teatralnej (…) Bronisław Cieślak poszedł z nami oglądać mecze Mistrzostw Świata i tak pamiętam, siedział tam wtedy z nami i pomagał nam w spożywaniu piwa. Potem nie miał siły, żeby zebrać się i pojechać do domu i zaproponowałem mu, żeby położył się obok mnie w łóżku. I tak się położył”

Na anegdotę szybko odpowiedział Michał Pol. Właśnie wtedy do tablicy został wywołany Krzysztof Ibisz. “Jak Ci powiem z kim kiedyś ja spędziłem noc w łóżku (…) Po tylu latach mogę to ujawnić – Krzysztof Ibisz (…) Nie wiem, czy na szczegóły nie odesłać do kolejnego Quizu pod Napięciem” – zdradził Michał Pol.

Cała sytuacja jest zabawna i nie ma podtekstu erotycznego. O ile w przypadku Durdy i Cieślaka górę wziął alkohol i popularny “Borewicz” zaniemógł, by wrócić do domu, to nie wiemy, dlaczego Krzysztof Ibisz znalazł się w jednym łóżku z Michałem Polem. Zapewne znany dziennikarz dokończy tę historię w następnym odcinku Quizu pod Napięciem.

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Szarlotka jak z dawnych czasów. Poznaj super przepis

Szarlotka to jedno z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsze pieczone ciasto w naszym kraju....

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here