Oni wszyscy popierają Rafała Trzaskowskiego. Zobacz listę znanych osób

3
63448
Rafał Trzaskowski
Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski zyskuje coraz większe poparcie. W sondażach wyborczych goni obecnie urzędującego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudę. Jeszcze ciekawiej zapowiada się rywalizacja w drugiej turze wyborów prezydenckich, która na chwilę obecną, wydaje się nieunikniona. Trzaskowski i Duda idą „łeb w łeb”. Według ostatniego sondażu Kantar dla TVN-u, obaj mogą liczyć na 48% poparcie. 4% wyborców jeszcze się nie określiło, kogo poprze w ewentualnej drugiej turze.

Określiły się za to największe gwiazdy. Zobacz, kto otwarcie zadeklarował swoje poparcie dla Rafała Trzaskowskiego. Po niektórych osobach można było się tego spodziewać, ale niektóre z nazwisk zaskoczyły i to bardzo.

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″]Czy Waszym zdaniem aktorzy, czy osobowości telewizyjne powinny mieszać się do polityki? Co o tym wszystkim myślicie? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach. Prosimy jednak o kulturalną dyskusję.

3 KOMENTARZE

  1. Wypisujecie bzdury, że ten komentarz już był. Powtórzę więc: Szczujniarz mater…naaa powinien otwierać to siacowne zbiorowisko artystycznych POdpalaczy

  2. Popieranie kandydata to nie jest polityka tylko obowiązek każdego Obywatela .Każdy ma do tego prawo.Wszelkie komentarze są potrzebne oprócz nie których popierniczonych komentarzy takich osób jak wypierniczony ponieważ są chamskie i niepotrzebne.Pozdrawiam Wszystkich ludzi kulturalnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here