Kinga Rusin wyjawiła, jak radzi sobie z problemami. Coś w tym jest

0
3476
Kinga Rusin o problemach

Kinga Rusin od kilkudziesięciu lat jest jedną z głównych twarzy TVN. Występowała lub nadal występuje we wszystkich, najważniejszych programach prywatnego nadawcy. Rusin cieszy się olbrzymią popularnością, ale też uznaniem wśród wielomilionowej widowni. Teraz na Instagramie postanowiła wyjawić, jak sobie radzi z problemami. Opisała to w niezwykle pięknych słowach. 

Tak Kinga Rusin radzi sobie z problemami

Kinga Rusin zamieściła na Instagramie piękne zdjęcie z zachodem słońca. Patrząc na nie, można pomyśleć, że posiada jakiś ukryty przekaz. I rzeczywiście tak jest, jeśli rzucimy okiem także na podpis pod fotką.

Gwiazda TVN opowiedziała o tym, jak stara się sobie radzić z problemami. „Kiedy wieczorem coś mnie martwi liczę na to, że nazajutrz spłynie jakaś sprawcza, pozytywna moc… Jednak niezaprzeczalnie wieczór jest piękniejszy niż poranek” – napisała Kinga Rusin, przytaczając przy tym znane porzekadło, że „ranek jest mądrzejszy niż wieczór”.

Niektórzy fani dostrzegli w poście Kingi Rusin drugie dno, odnoszące się do wyborów prezydenckich. Nie ulega wątpliwości, że Rusin nie po drodze do Andrzeja Dudy, stąd też fani snują domysły, że tak naprawdę chodziło o wsparcie dla jego kontrkandydata. „Może wieczór za niecałe już dwa tygodnie będzie bardzo piękny” – napisał jeden z fanów, w nawiązaniu do drugiej tury wyborów prezydenckich.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here