Kinga Rusin przeżywa prawdziwy dramat

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych w naszym kraju. Razem z Piotrem Kraśko prowadzi poranny program “Dzień Dobry TVN”. Poza tym, kieruje własną firmą, produkującą w 100% naturalne kosmetyki. Do tego, była żona Tomasza Lisa w końcu ułożyła sobie życie. Od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z biznesmenem Markiem Kujawą. Wydawałoby się, że prezenterka ma wszystko czego potrzeba do szczęścia. Jednak jak się okazuje, gwiazda w tej chwili przeżywa dramat.

Kinga Rusin znalazła się w trudnej sytuacji

Jak już wspominaliśmy dziennikarka może się pochwalić zarówno udanym życiem zawodowym, jak i prywatnym. Zatem jakież musiało być zaskoczenie fanów prezenterki, kiedy na ich oczach gwiazda TVN rozpłakała się na wizji. Co takiego sprawiło, że Kinga Rusin, jakby nie było obyta ze szklanym ekranem, nie potrafiła utrzymać emocji na wodzy?

Otóż tak mocną reakcję byłej żony Tomasza Lisa wywołała rozmowa, jaką “na żywo” przeprowadzili z nią jej koledzy z programu “Dzień Dobry TVN”. Konwersacja dotyczyła tego, jak Kinga Rusin radzi sobie z obecną sytuacją oraz jej planów na Święta. Na pierwszą część pytania prezenterka odpowiedziała spokojnie. Wyznała, że obowiązki zawodowe wykonuje zdalnie oraz że w taki sposób pracuje tak naprawdę od wielu lat. Dodała, iż stara się trzymać dobrą formę i korzysta z roweru stacjonarnego. Kiedy przyszedł czas na odpowiedź dotyczącą planów na Wielkanoc, pojawiły się łzy. Dlaczego pytanie o Święta, które kojarzą się z radością i nadzieją wywołało taką reakcję prezenterki?

Okazuje się, iż Kinga Rusin spędzi świąteczne dni sama. Nie będzie z nią ani jej córek – Poli i Igi, ani też mamy. Dziennikarka przyznała, że cała jej rodzina bardzo poważnie traktuje obowiązujące obostrzenia. Prezenterka ma też świadomość, iż jej mama znajduje się w grupie ryzyka, stąd decyzja o tym, by nie spotykać się z najbliższymi w czasie Wielkanocy. Sytuacja jest tym bardziej przykra, że gwiazda “Dzień Dobry TVN” wyznała, że to chyba pierwsze święta, które spędzi sama.

Jak widać, bez względu na czy jesteśmy znani jak Kinga Rusin, czy jesteśmy nikomu nieznanym Kowalskim, wszyscy przeżywamy tak samo oddzielenie od bliskich. Szczególnie mocno doświadczamy tego w dni takie jak te, w czasie Świąt.

Źródło: DDTVN

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Szarlotka jak z dawnych czasów. Poznaj super przepis

Szarlotka to jedno z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsze pieczone ciasto w naszym kraju....

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here