Katarzyna Cichopek wzruszona

Katarzyna Cichopek wzruszona niesamowitym wspomnieniem. Łza się w oku kręci

Cichopek to jedna z ulubionych aktorek Telewizji Polskiej, a zarazem, jedna z największych gwiazd najpopularniejszego serialu w Polsce, “M jak miłość”. Katarzyna Cichopek dzisiaj na Instagramie podzieliła się zdjęciem z planu “Emki”, na którym widać, jak promienieje. Została zasypana przez fanów masą pozytywnych komentarzy, ale jedna opinia szczególnie przykuła jej uwagę. Do tego stopnia, że gwiazda TVP postanowiła zareagować. 

Wzruszona Katarzyna Cichopek

Fani nie mogą już doczekać się nowych odcinków “M jak miłość”. Od jakiegoś czasu mają jednak powody do radości, bowiem nagrania już wróciły do porządku dziennego. Dzisiaj ich oczy ucieszyła Katarzyna Cichopek, która dodała zdjęcia z planu. Fani, a także sama gwiazda nie spodziewali się jednak, co nastąpi po chwili.

Pod zdjęciem z planu pojawił się komentarz jednej z zagorzałych fanek “M jak miłość”. Jest on tak poruszający, że nawet sama Katarzyna Cichopek postanowiła odpowiedzieć.

“Oglądam “M jak miłość”od pierwszego odcinka.Bardzo przeżyłam odejście wspaniałego aktora Witolda Pyrkosza,niezapomnianego Lucjana Mostowiaka.Bałam się ,że to już będzie koniec tego serialu.Dzisiaj czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki.Pani Basiu mam nadzieję,że zobaczymy w nich Panią?? Życzymy zdrówka i pomyślnego rozwiązania ciąży” – brzmi wspomniany przez nas komentarz.

Oczywiście fanka pomyliła imię Kasi z Basią (prawdopodobnie z Barbarą Mostowiak). Sama jednak się poprawiła, pisząc o szwankującej ze względu na wiek pamięci. Sam komentarz jest jednak mocno poruszający. Głównie ze względu na wspomnienie Witolda Pyrkosza, uwielbianego przez wszystkich, nieżyjącego już aktora. Za serce chwyta jednak także fakt, jak bardzo “M jak miłość” potrafi przyciągać ludzi.

Katarzyna Cichopek zareagowała na komentarz emotikoną z buziakiem. Nie ma wątpliwości, że to oznaka zarazem wzruszenia, ale i podziękowania za tak piękne słowa w kierunku jej, jak i całego serialu “M jak miłość”.

A Wy jak tam? Czekacie na nowe odcinki “Emki” na antenie TVP?

 


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.