Hazal Subasi na gorącym zdjęciu w wannie. Fani Więźnia Miłości patrzą na jej mokrą sukienkę

0
4024
Hazal Subasi
Hazal Subasi, czyli Zehra z Więźnia Miłości

Hazal Subasi to bez wątpienia jedna, z najpopularniejszych zagranicznych aktorek w Polsce. Zehra podbiła serca Polaków. Serial Więzień Miłości to prawdziwy hit w ramówce TVP. Turecki serial obyczajowy przypadł do gustu zarówno młodym, jak i nieco starszym telewidzom. Nie dziwi zatem, że oprócz losów Zehry, chcą oni wiedzieć także, co dzieje się u ich ulubionej aktorki na co dzień. Subasi jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie dodała właśnie gorące zdjęcie w wannie.

Hazal Subasi z Więźnia Miłości na zdjęciu w wannie

Więzień Miłości emitowany jest na antenie TVP2 od lutego 2019 roku. Obecnie losy Omera i Zehry mogą poszczycić się kilkumilionową widownią. Nie dziwi zatem, że Internet wręcz oszalał po zdjęciach, które Hazal Subasi wrzuciła na swojego Instagrama. Sesja w wannie stała się obiektem szerokiej dyskusji, zarówno wśród fanów w Turcji, jak i w Polsce.

Na trzech zdjęciach fani serialu Więzień Miłości mogą podziwiać wdzięki Subasi. Atmosferę podgrzewa głęboki dekolt, w kształcie litery V. Co ciekawe, mimo, że zwiewna sukienka Hazal Subasi dość mocno „napiła” się wody, to nie odsłoniła więcej, intymnych szczegółów. Widok jest i tak powalający, co da się zauważyć po komentarzach fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@uguralevyilmazhairdsgn ne güzel çekmiş🤍 @alevkaya 💟💟💟 @yukselozgur 🤍

Post udostępniony przez Hazal Subaşı (@hazalsubasii)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hazal Subaşı (@hazalsubasii)

Czy podoba się Wam, w jaki sposób swoje social media prowadzi Zehra? Czy jednak uważacie, że takich zdjęć, wrzucać nie wypada?

źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here