Ewelina Lisowska odsłoniła sporo ciała. Uwagę internautów przykuł jeden szokujący szczegół

0
1052
Ewelina Lisowska odsłoniła sporo ciała

Wykonawczyni hitu „W stronę słońca” jest na ustach niemalże całej Polski. Powód? Ewelina Lisowska pokazała się publicznie w sukience, która odsłoniła sporo ciała. Internauci zwrócili uwagę zwłaszcza na jedną rzecz, która jest dość zaskakująca.

Ewelina Lisowska przeszła wyraźną przemianę

Od ubiegłego tygodnia młoda piosenkarka stała się jednym z najgorętszych tematów w polskim show biznesie. Chodzi o występ wokalistki na festiwalu w Opolu. Wówczas to Ewelina Lisowska zaprezentowała się w odważnej ciemnej kreacji, która była, i nadal jest, szeroko komentowana.

Wydaje się, że gwiazda nie miała wyboru i musiała założyć coś tak niezwykle seksownego. W końcu na scenie zaśpiewała nieśmiertelny przebój Danuty Rinn „Gdzie ci mężczyźni”. Trzeba przyznać, że Ewelina Lisowska zaprezentowała się znakomicie, jednakże tym co przyciągnęło uwagę fanów była nie tylko kusząca stylizacja wokalistki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl 🦅 (@jastrzabpost.pl)

Patrząc na artystkę w tak skąpej sukience, wiele osób zauważyło, że Ewelina Lisowska przeszła sporą metamorfozę. Co ciekawe, nie chodzi wcale o to, że piosenkarka zaczęła się ubierać bardziej kobieco niż kiedyś.

Otóż bystrzy internauci spostrzegli, iż gwiazda zyskała parę dodatkowych kilogramów. Odważna kreacja tylko to uwypukliła. Jest to o tyle zaskakujące, iż Ewelina Lisowska do tej pory słynęła raczej ze szczupłej, a nawet chłopięcej sylwetki.

Warto wspomnieć o reakcji wielbicieli gwiazdy na jej zaskakujacą przemianę. Okazuje się, że nie wszystkim przypadła ona do gustu. Niektórzy nawet sugerowali, że Ewelina Lisowska poddała się zabiegom medycyny estetycznej.

Szkoda że się tak zmieniła teraz w ogóle nie jest podobna do siebie jak za dawnych czasów..porazka co to się z babami robi w tych czasach

kobieta na bank bo wygląda na 10lat więcej niż ma.

nadmiar medycyny robi swoje 🤷‍♀️.

Wszystko sztuczne a szkoda 🥴

Nie poznałam!!! Ale sie zestarzala!!! Cycory zrobione.. tlenione wlosy… z fajnej laski – stara matrona

Twarz całkowicie przerobiona

Z pewnością metamorfoza Lisowskiej, którą można było dostrzec podczas festiwalu w Opolu, trwa już od jakiegoś czasu. Wystarczy tylko spojrzeć na fotografie Eweliny z wakacji lub innych imprez branżowych, aby przekonać się, iż jej kreacje stają się coraz odważniejsze.

Źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here