Can Yaman uchylił rąbka tajemnicy. Fanki tureckiego przystojniaka oszalały

0
6485
Can Yaman nagranie

Fanki gwiazdy „Wymarzonej miłości” nie posiadają się z radości. Can Yaman opublikował nagranie, które spowodowało szybsze bicie serca u niejednej kobiety. Media społecznościowe zostały dosłownie zasypane serduszkami, płomieniami i gorącymi wyznaniami. Co takiego pokazał serialowy Can Divit?

Can Yaman wywołał euforię jednym filmem

Od dawna wiadomo, że przystojny Turek nie może narzekać na brak popularności. Kochają go fani w wielu krajach na świecie. Być może to zasługa życiorysu aktora, który we wczesnej młodości mieszkał we Włoszech i Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu Can Yaman bez problemu porozumiewa się w kilku językach. Potrafi też znakomicie porozumieć się z wielbicielami z zupełnie innego kręgu kulturowego niż Turcja.

Niewątpliwie wszyscy fani gwiazdy „Wymarzonej miłości” wpadli w zachwyt. Powód? Nagranie, które Can Yaman udostępnił na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że filmik jest bardzo oryginalny. W roli głównej wystąpił oczywiście Can Yaman.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Can Yaman (@canyaman)

Jak widać, aktor pokazał tak naprawdę dwa nagrania. Jedno to scena wycięta z serialu „Bay Yanlis”. Z kolei drugie pokazuje kulisy nagrywania tejże sceny. Tym samym Can Yaman uchylił przed widzami rąbka tajemnicy. Dzięki niemu możemy zobaczyć jak rzeczywiście wygląda praca nad turecką telenowelą.

Trzeba przyznać, iż serialowy Can Divit prezentuje się znakomicie. Z powyższego nagrania możemy się bowiem dowiedzieć, iż mężczyzna wykazał się nie tylko talentem aktorskim, ale również dobrą formą fizyczną.

Bez dwóch zdań, po opublikowaniu filmiku wielbicielki dosłownie oszalały. Pod wpisem pojawiły się pełne zachwytu komentarze. Co ciekawe, internauci pisali nie tylko w języku tureckim, ale także po włosku, hiszpańsku, czy nawet po arabsku! Widać, że faktycznie Can Yaman jest znany w wielu miejscach na świecie.

Ekscytujące. Oniemiałam…Gratulacje Can. Jesteś niesamowity!👏

Wciąż Cię obserwuję. Masz charyzmę niczym kameleon. Przechodzisz od jednego rejestru do drugiego w dziesiątych częściach sekundy. Brawo, brawo. Can zajdziesz bardzo daleko. 👏👏👏

Kocham Cię 😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

Scena jest cudowna. Brawo dla całego zespołu, który ją stworzył. 🙏👏👏👏👏👏

Brawooo mistrzu, jesteś najlepszy 😘

Źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here