Beata Kozidrak nie ma powodów do radości. Śmierć mamy to nie jedyny cios jaki spotkał wokalistkę

0
6177
Beata Kozidrak otrzymała kolejny cios

Jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek nie ma ostatnio najlepszego czasu w swoim życiu. Okazuje się, że Beata Kozidrak musi mierzyć się z kolejnym ciosem, jaki zgotował dla niej los.

Beata Kozidrak musi być pod nadzorem

Przypomnijmy, iż nie tak dawno wokalistka „Bajmu” pożegnała swoją ukochaną mamę. Pogrzeb kobiety odbył się kilka dni temu. Beata Kozidrak oddała hołd swojej rodzicielce we wzruszającym wpisie na Instagramie.

Artystka nie omieszkała wspomnieć zmarłej matki także podczas niedawno zakończonym  festiwalu w Opolu. Podczas swojego występu Kozidrak zadedykowała jej piosenkę „Dwa serca, dwa smutki”.

Niestety, w mediach pojawiła się kolejna niepokojąca wiadomość odnośnie gwiazdy polskiej muzyki. Okazuje się, że Beata Kozidrak musi mierzyć się z chorobą. To następny cios, jaki życie przygotowało dla wokalistki zespołu „Bajm”.

Artystka zdecydowała się opowiedzieć o swoich problemach zdrowotnych na łamach jednego ze znanych portali internetowych. Beata Kozidrak mówi wprost, iż: „Jestem nadciśnieniowcem, muszę brać leki, co jakiś czas pojawiać się u lekarza. Dwa razy trafiłam ostatnio do szpitala”.

Sytuacja jest o tyle poważna, że Beata Kozidrak jest niezwykle aktywna zawodowo. Od ponad 30 lat jest obecna na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka pracuje niemalże 24 godziny na dobę. Na szczęście, kobieta jest pod fachową opieką i zażywa przepisane medykamenty.

O tym jak niebezpiecznym schorzeniem jest nadciśnienie tętnicze świadczy fakt, iż nieleczone może doprowadzić do ciężkich powikłań. Osoby, które nie postępują zgodnie z zaleceniami lekarza mogą cierpieć z powodu udaru mózgu, pogorszenia wzroku, a także gorszej pracy nerek.

Na szczęście Beata Kozidrak nie poddaje się chorobie. Dba o siebie, ale jednocześnie nie rezygnuje z tego co kocha. Fani nadal mogą ją podziwiać na scenie oraz cieszyć się z nowych nagrań. Jednak co najważniejsze wokalistka zawsze jest pełna energii a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Wydaje się, że właśnie ta pogoda ducha, poza niezaprzeczalnym talentem, zapewniła artystce tak ogromna sympatię Polek i Polaków w różnym wieku.

Źródło: Plejada

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here