Z tych osób Morawiecki nie jest zadowolony. Wiadomo, kto zostanie odstrzelony?

W mediach, oprócz afery związanej ze Sławomirem N. pojawia się także mnóstwo informacji o rekonstrukcji rządu PiS. Ta jest nieunikniona, bowiem Mateusz Morawiecki nie jest do końca zadowolony z pracy niektórych swoich współpracowników. Wszyscy jednak zastanawiają się, którzy ministrowie pożegnają się ze swoimi tekami. Właśnie rzucono nowe światło na całą sprawę. Ruszyła giełda nazwisk.

Morawiecki odstrzeli z rządu PiS tych ministrów?

Ciekawy artykuł ukazał się w portalu OTOPRESS, który zebrał materiały krążące po sieci, a także prasie. Można więc już z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczać, którzy ministrowie pożegnają się ze swoimi stanowiskami.

Lawinę pytań zapoczątkował wczoraj Jarosław Kaczyński, który stwierdził, że rekonstrukcja rządu PiS jest nieunikniona. Uciął przy tym wszelkie spekulacje o rzekomym odejściu Mateusza Morawieckiego. “Na pewno będą zmiany personalne. I nie chodzi tu o premiera, bo Mateusz Morawiecki zostaje na stanowisku premiera” – cytuje słowa Kaczyńskiego portal OTOPRESS.

DZISIAJ GRZEJE:  Donald Tusk ma kłopoty. Nowe informacje w sprawie byłego ministra PO

Co ciekawe, portal dotarł także do nieoficjalnych informacji o tym, że w ogóle zlikwidowane ma zostać Ministerstwo Sportu. To oznaczałoby naturalnie, że z ministerialną teką pożegna się powołana stosunkowo niedawno Danuta Dmowska-Andrzejuk.

Kto jeszcze może opuścić rząd PiS? Portal OTOPRESS powołuje się na źródło money.pl, które to sugeruje, że Mateusz Morawiecki nie jest do końca zadowolony z pracy, jaką wykonują Jacek Czaputowicz, Tadeusz Kościński oraz Marlena Maląg. To kolejne trzy nazwiska, a więc łącznie czterech ministrów, zdaniem mediów siedzi teraz na “gorących krzesłach”. Według nieoficjalnych informacji oznacza to, że zmiany szykują się kolejno w Ministerstwie Sportu (likwidacja resortu), Ministerstwie Spraw Zagranicznych, Ministerstwie Finansów oraz Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

DZISIAJ GRZEJE:  Jarosław Kaczyński rozpętał burzę. To będzie nieprzespana noc dla opozycji

Czy rzeczywiście Mateusz Morawiecki wymieni aż czterech ministrów? Czas pokaże, chociaż spekulacje z godziny na godzinę rosną w siłę.

źródło: OTOPRESS

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Szarlotka jak z dawnych czasów. Poznaj super przepis

Szarlotka to jedno z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsze pieczone ciasto w naszym kraju....

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here