Wojciech Cejrowski zaskakująco o szczepionkach. Rząd będzie musiał nam płacić?

4
6502
Wojciech Cejrowski ojciec

Wojciech Cejrowski już nie po raz pierwszy zaskakuje swoich fanów. Wypowiedział się bowiem o szczepionkach w sposób skłaniający do refleksji. Czy już wkrótce rząd będzie wypłacał rekompensaty? Jak czytamy, tak właśnie dzieje się w Stanach Zjednoczonych. Padła ponadto kwota, która dosłownie wbija w fotel.

Cejrowski słynie z wyrazistych poglądów. To składa się na jego popularność. Nic więc dziwnego, że regularnie słyszymy jego mocne opinie na popularne tematy. Szczepionki bez wątpliwości są na tyle nośnym tematem, że wielu celebrytów z chęcią o nich mówi. Co uważa znany podróżnik?

Jak przekazał na swoim profilu Wojciech Cejrowski, w Stanach Zjednoczonych już od dawna wypłacane są ogromne odszkodowania za powikłania poszczepienne. Choć w Polsce nadal mało kto wierzy, iż takowe w ogóle występują, to – jeśli wierzyć Cejrowskiemu – w USA w ubiegłym roku wypłacono łącznie 4 miliardy dolarów takich rekompensat.

„4 miliardy dolarów odszkodowań za urazy i zgony poszczepienne w USA. W Polsce… 0 zł” – przekazał krótko i zwięźle Wojciech Cejrowski. Jeżeli ktoś wątpi w tę tezę, może sam sprawdzić. Podróżnik podał bowiem link do strony Agencji Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych (HRSA). Właśnie tam wszystko napisane jest czarno na białym.

źródło: otopress.pl

4 KOMENTARZE

  1. Usa to nie Polska, kolonia to nie metropolia. Tu nawet nie ma systemu monitorowsnia potencjalnych negatywnych „odczynów poszczepiemnych”, więc jak udowodnić że dana przypadłość to efekt szczepienia? Do tego samo szczepienie wcześniej niż 2-3 lata tylko temu służy, bo zawsze można wmówić że taki defekt po urodzeniu. Starystycznie to min. ok 3 % musi mieć powikłania poszczepienne, a w Polsce sukces bo jest 0. We wszystkim prymusi.

  2. Co mamy poradzić że w Ministerstwie Zdrowia na stanowiskach kierowniczych pracują idioci (prawdopodobnie na usługach koncernów farmaceutycznych). Posłowie też nie są lepsi. Należy pogonić to towarzystwo siłą bo inaczej Polacy zginą.
    A to wszystko wina ogłupianych przez rząd ludzi którzy za 500 PLN będą głosować na PiS i mówić jaka ta władza jest dobra.
    Jest jeszcze jeden problem który niszczy fizycznie Polaków – trująca żywność. Ogõł społeczeństwa nie wie że sprzedawana w Polsce żywność zawiera trujące ilości Glifosatu i Roundapu, a urzędnicy okłamują Polaków że nasza żywność jest zdrowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here