Tomasz Lis uderza w Szymona Hołownię. Takiej reakcji nie spodziewał się nikt

0
3716
Tomasz Lis
Tomasz Lis

Tomasz Lis swego czasu kojarzony był z dziennikarzem, który przychylnie spogląda na kandydaturę Szymona Hołowni. Odkąd jednak do wyścigu prezydenckiego włączył się Rafał Trzaskowski, to Lis, bez litości uderza we wszystkich jego kontrkandydatów. Wcześniej przyzwyczaił do ataków na Prawo i Sprawiedliwość, czy Andrzeja Dudę, a teraz poszerzył swoje spektrum krytyki.

Tomasz Lis atakuje Szymona Hołownią

Już nie tylko między wierszami, w postach Lisa da się wyczytać jego poparcie do Trzaskowskiego, ale teraz nawet i sam dziennikarz zdeklarował się, że odda głos na kandydata Koalicji Obywatelskiej. Tymczasem od Lisa na Twitterze kolejny raz oberwał Szymon Hołownia.

Tomasz Lis nie uderzył w Szymona Hołownię bezpośrednio, ale podał dalej mocno krytyczny post w kierunku niezależnego kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Podanie czegoś dalej w środowisku Twittera oznacza tylko jedno: osoba udostępniająca post zgadza się z jego treścią, czy przekazem. Nie ma zatem wątpliwości, że Tomasz Lis wziął na celownik Szymona Hołownię.

Hołownia nie potrafi już bez walenia w PO. Nie potrafi bez szczucia. Ludzie Panie Hołownia, to maja w nosie Pana… – napisała z Internautek, a post na Twitterze podał dalej Lis.

Do wyborów prezydenckich w Polsce pozostało 15 dni. Kampania nabiera kolorytu i wyraźnie się zaostrza. Wygląda na to, że ze zjednoczonej opozycji pozostały już tylko zgliszcza. W tej chwili każdy dbając o swoje interesy, atakuje każdego z kontrkandydatów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here