Tomasz Kammel ujawnił co działo się za kulisami Festiwalu Muzyki Tanecznej. Ta historia mrozi krew w żyłach

Tomasz Kammel należy do ludzi, którzy z ogromnym dystansem podchodzą do wielu spraw. Jednak są sytuacje, kiedy nawet najspokojniejszej osobie puszczą nerwy. Cała sytuacja została opisana w mediach społecznościowych.

W miniony weekend odbył się Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach, którego jednym z prowadzących był Tomasz Kammel. Mężczyzna nie musiał mieć na sobie maseczki ochronnej podobnie jak artyści występujący na scenie. Jednak za kulisami spotkała go bardzo nieprzyjemna sytuacja, która mogła mieć tragiczne skutki. Dziennikarz zdecydował się opowiedzieć o tym publicznie.

Tomasz Kammel jest przerażony bezmyślnością ludzi

Wielu z nas zna poglądy Kammela związane z koronawirusem. Niejednokrotnie dzielił się na swoim Instagramie swoim zdaniem i apelował do wszystkich aby byli ostrożni. Właśnie dlatego sytuacja zza kulis Festiwalu Muzyki Tanecznej tak bardzo go rozzłościła. Okazuje się, że Tomasz Kammel miał bardzo bliskie spotkanie z koronawirusem, ponieważ jego bliscy zostali zarażeni.

Na Facebook’u i Instagramie pojawiły się wpisy w których Tomasz Kammel opowiada sytuację, która spotkała go podczas Festiwalu. Pomiędzy zapowiedziami prowadzący udał się za kulisy i w tym czasie podszedł do niego manager jednego z zespołów. Mężczyzna miał mieć maseczkę zsuniętą na brodę i mętny wzrok. W związku z tym Kammel poprosił towarzysza aby poprawił maseczkę i odsunął się kawałek dalej. Jednak jego prośba spotkała się z niedowierzaniem. Manager pochylił się jeszcze bliżej pytając czy dziennikarz jest poważny, jednocześnie sugerując, że jego prośba jest głupia.

DZISIAJ GRZEJE:   „Taniec z gwiazdami”. Uczestnik dementuje plotki na temat swojej rezygnacji. Prawda jest zupełnie inna

Jednak najbardziej niewiarygodna wydaje się odpowiedź managera jednego z zespołów biorących udział w festiwalu. Mężczyzna zaczął grozić dziennikarzowi, że porozmawia o nim z zarządem. Jednak Tomasz Kammel nie przejął się tą groźbą. Jak sam przyznaje, najważniejsze jest zdrowie i być może mężczyzna, który wyśmiał dziennikarza nigdy nie spotkał się z tą chorobą osobiście. Być może jego przyjaciele i rodzina są zdrowi i cieszą się życiem. Jednak jak przyznaje Kammel „jego nie mieli tyle szczęścia”.

TYM ŻYJE POLSKA:

https://www.instagram.com/p/CDrVSwHjOaE/

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Szarlotka jak z dawnych czasów. Poznaj super przepis

Szarlotka to jedno z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsze pieczone ciasto w naszym kraju....

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here