Tak naprawdę wygląda Roksana Węgiel. Zdjęcie krąży po sieci

6
Roksana Węgiel Roxie

Roksana Węgiel, która jeszcze kilka miesięcy temu była dla fanów małą dziewczynką, błyskawicznie zmienia image na prawdziwie kobiecy. Coraz bardziej odważne kreacje, a nawet teksty utworów, dają młodej celebrytce jeszcze większy rozgłos. Wschodząca gwiazda udziela mnóstwa wywiadów, pojawia się na okładkach kolorowych pism.

Roxie jest także aktywna w mediach społecznościowych. Użycza swojego wizerunku najbardziej znanym markom i firmom. Ostatnio wzięła udział między innymi w kampanii sieci komórkowej Play. Wszyscy znamy jej medialny wizerunek, jednakże mało kto wie, jak Roxie Węgiel wygląda „z bliska”.

Choć zdjęć obiecującej piosenkarki w gazetach i internecie nie brakuje, to przyznać trzeba, że zdecydowana większość z nich jest po – często niezbyt subtelnej – postprodukcji. Mnóstwo udoskonaleń i filtrów – to wszystko sprawia, że realny obraz nastolatki można uznać za lekko przekłamany.

Rzadkie zdjęcie Roxie – tak Roksana Węgiel wygląda z bliska

Zapewne wielu fanów talentu 14-latki zastanawiało się, jak Roksana Węgiel wygląda z bliska – bez filtrów, Photoshopa i specjalnych kreacji. I oto moment, w którym mamy rzadką okazję zobaczyć początkującą artystkę z bliska – tuż po występie na scenie.

Fotkę w sieci udostępniła jedna z zagorzałych fanek artystki. Dziewczynce udało się złapać Roxie tuż po koncercie. Na selfie dokładnie widzimy dość naturalny look nastoletniej gwiazdy. Co prawda Roksana nie pokazuje się na występach bez makijażu, ale zdjęcie, które pojawiło się w internecie, przedstawie nastolatkę z bliska, bez poprawek graficznych i „dubli” wykonywania fotografii.

Roksana Węgiel

źródło: otopress.pl

DZISIAJ GRZEJE:
Emeryci zagłosują na Trzaskowskiego? Zapowiada, że podniesie emerytury

6 KOMENTARZE

  1. Omgmgmgmg pryszcz jej wyskoczył. Trzeba to wstawić bo strona nam upada. O Boże jak tak można. Przecie ona dorasta wowowow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here