Siostry Godlewskie znów zszokują całą Polskę. Internet huczy od plotek

0
732
Siostry Godlewskie

Siostry Godlewskie znów mogą zaszokować świat polskiego show-biznesu. Jeśli dojdzie do skutku to, o czym spekulują internauci, będziemy świadkami pierwszego takiego wydarzenia w Polsce. Z pewnością byłoby to również jedno z najpopularniejszych wydarzeń i niemal pewny sukces marketingowy.

Siostry Godlewskie – Monika (Esmeralda) i Małgorzata – bardzo często pojawiają się w mediach. Zrobiło się o nich głośno przed dwoma laty, gdy do internetu trafiło ich wykonanie piosenki „Pada śnieg”. Spotkał się on z bardzo dużą krytyką internautów. Złośliwi nazywali je nawet śpiewającymi karpiami.

To dopiero był początek ich internetowych karier. Obecnie są one już bardzo popularne i rozpoznawalne. Ich konta na instagramie obserwuje łącznie kilkaset tysięcy osób. To ogromna baza fanów, a co za tym idzie – wielkie możliwości reklamowe i promocyjne.

Siostry Godlewskie znów mogą zszokować całą Polskę

„Promocja” jest zresztą słowem klucz w projekcie, który swoją popularność opiera głównie na tym. Internauci bowiem coraz głośniej mówią o tym, że siostry Małgorzata i Monika „Esmeralda” Godlewskie mogą wejść do klatki MMA. Oczywiście podczas gali Fame MMA.

Siostry Godlewskie w Fame MMA? Na pewno jest to prawdopodobne. Przecież Monika stoczyła już dwie walki dla tej superpopularnej organizacji. Obie zakończyły się jej porażką. Niestety, w bardzo kiepskim stylu. Najpierw przegrała ona w walce wieczorku podczas Fame MMA 3 z Martą Linkiewicz, a pół roku później na Fame MMA 5 została rozbita przez Ewelonę.

Teraz jednak ma dojść do sytuacji, w której obie siostry Godlewskie spotkałyby się w klatce. Wydaje się jednak niemożliwe, by miały walczyć między sobą. Bardziej prawdopodobny jest pojedynek siostry na siostry. Coś podobnego mieliśmy już podczas Fame MMA 2, gdy bracia Tyburscy zmierzyli się z braćmi Kluk.

Najbliższa gala Fame MMA 7 odbędzie się już 5 września. Na niej nie zobaczymy jeszcze sióstr Godlewskich, ale być może będzie to możliwe na następnej. Godlewskie na Fame MMA 8? Naszym zdaniem byłby to murowany hit do miana sprzedażowego rekordu pay-per-view.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here