Remigiusz Mróz i Krystyna Czubówna. Zapowiada się prawdziwy hit

To już pewne! Najpopularniejszy polski pisarz wróci z nową książką jeszcze w tym miesiącu. Remigiusz Mróz wyda nową powieść pt. “Lot 202” dokładnie 25 maja, dwa miesiące po tym, jak do księgarń trafiła jego ostatnia książka z Joanną Chyłką – “Ekstradycja”. To jednak nie koniec. Jest jeszcze jedna niespodzianka dla czytelników.

Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było. Premiera najnowszej książki Mroza to bowiem jedno, a to co szykuje dla swoich fanów, to drugie. Otóż “Lot 202” został wyprodukowany również, jako audioserial. W rolę bohaterów książki wcieliły się gwiazdy polskiego kina.

W audioserialu „Lot 202” usłyszycie całą plejadę gwiazd. Udział w produkcji wzięli m.in. Katarzyna Dąbrowska, Michał Żurawski, Rafał Zawierucha, Wojciech Malajkat, Leszek Lichota, Tomasz Schuchardt, Krystyna Czubówna i Piotr Stramowski. Reżyserem serialu jest Grzegorz Gutkowski.

Jego produkcję nie zastopowała nawet pandemia koronawirusa. Był bowiem nagrywany w dużej mierze właśnie w marcu i kwietniu. Wszystko odbywało się jednak z godnie z nowym reżimem sanitarnym. Część nagrana została zdalnie, a część w studiu.

Tym samym Remigiusz Mróz, najchętniej czytany przez Polaków pisarz, połączył premierę książki z pierwszym odcinkiem audioserialu. Łącznie audioserial będzie liczył 14 odcinków.

Remigiusz Mróz w nowej książce snuje niezwykłą fabułę. Lot 202 przedstawia sprawę młodego chłopaka, który w czasie jednego z nocnych spacerów po Krakowie ginie bez śladu. Nikt nie wiec, co dokładnie stało się z młodym mężczyzną, a poszukiwania nie przynoszą rezultatów.

Po 6 latach ciało chłopaka odnajduje opolska policjantka – podkomisarz Agnieszka Oliwa. Policja szybko zamyka sprawę, uznając, że chłopak popełnił samobójstwo. W tym samym czasie z Warszawy startuje samolot z premierem na pokładzie. Po paru godzinach ma dotrzeć bowiem ma na płytę lotniska w Toronto, jednak nigdy tam nie dociera. Niespodziewanie, obie sprawy zdają się być ze sobą powiązane. Dlatego rozpoczyna się śledztwo.

Remigiusz Mróz powróci z nową książką już 25 maja.

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Szarlotka jak z dawnych czasów. Poznaj super przepis

Szarlotka to jedno z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsze pieczone ciasto w naszym kraju....

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here