Remigiusz Mróz i Krystyna Czubówna. Zapowiada się prawdziwy hit

0
Remigiusz Mróz

To już pewne! Najpopularniejszy polski pisarz wróci z nową książką jeszcze w tym miesiącu. Remigiusz Mróz wyda nową powieść pt. „Lot 202” dokładnie 25 maja, dwa miesiące po tym, jak do księgarń trafiła jego ostatnia książka z Joanną Chyłką – „Ekstradycja”. To jednak nie koniec. Jest jeszcze jedna niespodzianka dla czytelników.

Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było. Premiera najnowszej książki Mroza to bowiem jedno, a to co szykuje dla swoich fanów, to drugie. Otóż „Lot 202” został wyprodukowany również, jako audioserial. W rolę bohaterów książki wcieliły się gwiazdy polskiego kina.

W audioserialu „Lot 202” usłyszycie całą plejadę gwiazd. Udział w produkcji wzięli m.in. Katarzyna Dąbrowska, Michał Żurawski, Rafał Zawierucha, Wojciech Malajkat, Leszek Lichota, Tomasz Schuchardt, Krystyna Czubówna i Piotr Stramowski. Reżyserem serialu jest Grzegorz Gutkowski.

Jego produkcję nie zastopowała nawet pandemia koronawirusa. Był bowiem nagrywany w dużej mierze właśnie w marcu i kwietniu. Wszystko odbywało się jednak z godnie z nowym reżimem sanitarnym. Część nagrana została zdalnie, a część w studiu.

Tym samym Remigiusz Mróz, najchętniej czytany przez Polaków pisarz, połączył premierę książki z pierwszym odcinkiem audioserialu. Łącznie audioserial będzie liczył 14 odcinków.

Remigiusz Mróz w nowej książce snuje niezwykłą fabułę. Lot 202 przedstawia sprawę młodego chłopaka, który w czasie jednego z nocnych spacerów po Krakowie ginie bez śladu. Nikt nie wiec, co dokładnie stało się z młodym mężczyzną, a poszukiwania nie przynoszą rezultatów.

Po 6 latach ciało chłopaka odnajduje opolska policjantka – podkomisarz Agnieszka Oliwa. Policja szybko zamyka sprawę, uznając, że chłopak popełnił samobójstwo. W tym samym czasie z Warszawy startuje samolot z premierem na pokładzie. Po paru godzinach ma dotrzeć bowiem ma na płytę lotniska w Toronto, jednak nigdy tam nie dociera. Niespodziewanie, obie sprawy zdają się być ze sobą powiązane. Dlatego rozpoczyna się śledztwo.

Remigiusz Mróz powróci z nową książką już 25 maja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here