Stephan King. Data premiery nowej książki już za pasem!

1

Król grozy i horroru Stephan King właśnie ogłosił premierę nowej książki. Czy powtórzy sukces „Skazanych na Shawshank” czy „Lśnienia”? Kiedy data premiery?

Stephan King tworzy już od przeszło 60 lat, na swoim koncie przeszło 100 dzieł. W tym powieści, zbiory opowiadań oraz nowel, a także komiksy. Co ciekawe część z tych dzieł King pisał pod pseudonimem – Richard Bachman. Warto dodać, że twórczość pisarza jest jedną z najczęściej ekranizowanych na świecie. Pierwszą jego powieścią, która doczekała się ekranizacji była Carry, jednak to Shining, jako pierwsza odniosła większy sukces, a co więcej do teraz pozostaje na liście filmowych klasyków.

ZOBACZ TEŻ: Stephan King. Jesteś prawdziwym fanem jego twórczości? Musisz to przeczytać!

Stephan King – kiedy premiera nowej książki?

Mimo swojego już podeszłego wieku, bowiem King kończy w tym roku już 73 lata, artysta dalej tworzy. Co więcej na horyzoncie pojawiła się już premiera jego nowej książki pt. If It Bleeds. Co więcej pisarz nagrał na temat książki film, który pojawił się niedawno na jego oficjalnym kanale na YouTube. Autor nie tylko opowiada o książce, ale i czyta jej fragmenty. Każdy prawdziwy fan King’a powinien się zainteresować.

Jak już oficjalnie wiadomo premiera nowej książki planowana jest na 5 maja tego roku.

Nie jest to ogromnym zaskoczeniem, iż King ma już gotową nową książkę. Bowiem jego ostatnia książka The Institute pojawiła się już w drugiej połowie 2019 roku. Odnosi się wrażenie, iż Stephan King to jest po prostu maszyna. Ciekawym jest ile jeszcze nie niedokończonych powieści kryje się w szufladach pisarza, bo sam wspominał pisze je na bieżąco, lecz często nieprędko kończy.

ZOBACZ TEŻ: Najpopularniejsza książka miesiąca? Miłość w czasach zarazy!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here