Player szykuje serial na podstawie bestselerów Katarzyny Bondy. Już wkrótce!

0
550
Katarzyna Bonda

Katarzyna Bonda może pójść śladem Remigiusza Mroza i już wkrótce na podstawie jej powieści ukaże się serial. Wszystko wskazuje na to, że premiera serialu będzie miała miejsce jeszcze w tym roku.

Za produkcję serialu ma odpowiadać TVN i streamingowy serwis stacji player.pl. Podobnie było w przypadku serialu „Chyłka” na podstawie bestselerowych powieści pisarza Remigiusza Mroza.

Producenci telewizyjni prześcigają się tworzeniu seriali na podstawie popularnych książek. Wielkim sukcesem był serial na podstawie Żmijowiska Wojciecha Chamielarza. Jeszcze w tym roku na ekranach zobaczymy kolejny sezon Chyłki – serialu na podstawie prozy Remigiusza Mroza.

Trwają już prace nad serialem Erynie na podstawie książki Marka Krajewskiego oraz serialem Szadź na podstawie książki Igora Brejdyganta. Ciekawy był także przypadek Pułapki, w której pojawiła się powieść pt. Bestia – stworzona na podstawie serialu, a potem dostępna także w księgarniach.

Nowy serial na player.pl

Katarzyna Bonda umieściła w swoim profilu na Instagramie enigmatyczną informację, że powstanie serial na podstawie jej bestsellerów. Według informacji dziennikarzy serwisu naekranie.pl podstawą scenariusza pierwszego sezonu mają być Lampiony – trzeci tom cyklu Cztery Żywioły Saszy Załuskiej, opowiadającego o pracującej na zlecenie policji profilerce.

Serial oparty ma być na książkach z serii Cztery żywioły autorstwa Katarzyny Bondy. Opowieści o perypetiach zmagającej się z olbrzymimi problemami w życiu prywatnym profilerki Saszy Załuskiej stały się wielkimi bestsellerami. W skład cyklu wchodzą powieści Pochłaniacz, Okularnik, Lampiony oraz Czerwony Pająk.

Wszystko ma swój koniec. Cykl ukazał się nakładem Wydawnictwa Muza. Zakrojona na szeroką skalę kampania promocyjna pierwszego tomu i chwytliwe hasło „Królowa polskiego kryminału” sprawiły, że pisarka błyskawicznie odniosła sukces.

Oprócz tego autorka współtworzyła książkę inspirowaną telewizyjną serią Opowiem ci o zbrodni – Opowiem ci o zbrodni. Program ten przedstawia prawdziwe historie kryminalne, o których opowiadają znani polscy pisarze. Więcej o tej produkcji możecie dowiedzieć się z naszego artykułu. Najnowsza powieść autorki to Miłość leczy rany.

Według najnowszych informacji, wszystko wskazuje na to, że serial na podstawie powieści Bondy może ukazać się jeszcze jesienią 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here