Nie zobaczymy już Ryszarda Kotysa? Polsat rozwiewa wątpliwości

0
Ryszard Kotys Świat według Kiepskich Polsat nowy sezon

Ryszard Kotys nie pojawi się już w serialu Świat według Kiepskich? Polsat rozwiał wszelkie wątpliwości dziennikarzy i fanów serialu. Pewne jest jedno: stan zdrowia Kotysa nadal nie napawa optymizmem. Czy serialowy Marian Paździoch wciąż będzie bawił widzów? Czy Kiepscy pozostaną tacy sami?

Kultowa seria wróciła na antenę Polsatu. Opisywać obsady nie trzeba, bo przecież każdy wie, kto odgrywa główne role w Kiepskich. Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka czy Dariusz Gnatowski to już prawdziwe legendy stacji.

Wielu zastanawia się jednak, co z Ryszardem Kotysem. Bez postaci, którą odgrywa, zdecydowana większość sympatyków nie wyobraża sobie kontynuacji sitcomu „Świat według Kiepskich”. Marian Paździoch pojawi się w najnowszych odcinkach z tej serii? Kiedy zostaną one wyemitowane?

Ryszard Kotys odejdzie ze Świata według Kiepskich?

Kiepscy tradycyjnie niezmiennie emitowani są o 19.30. Pierwszy odcinek z nowej, 29. już serii, pokazano na antenie Polsatu 7 marca. Te wieści bez wątpienia zrzuciły kamień z serca koneserów kultowej produkcji. Do pełni szczęścia potrzebna była im jednak jeszcze tylko informacja o tym, czy w nowych odcinkach pojawi się Ryszard Kotys, czyli Marian Paździoch.

Tym samym zarówno telewizja Polsat, jak i odpowiadająca za produkcję „Świata według Kiepskich” ATM Grupa, dały sygnał, że Paździoch łatwo się nie podda. To kolejne dobre wieści po serii niepokojących doniesień. Czego one dotyczyły?

Otóż w ostatnich miesiącach media prześcigały się w snuciu czarnych wizji na temat przyszłości popularnego sitcomu. Dywagowano nawet, że 28. seria będzie ostatnia i już wkrótce w miejscu ŚWK pojawi się w ramówce Polsatu coś innego. Te doniesienia nigdy się jednak nie potwierdziły i – jak widać – twórcy serialu nie chcą zawieść fanów.

Również informacje o tym, że Ryszard Kotys miałby zostać odsunięty od pracy z powodów zdrowotnych, zdementowano. Faktem jest jednak, że produkcja dała mu wolną rękę. Wiekowy aktor podjął jednak samodzielną decyzję o tym, że chce nadal współtworzyć „Świat według Kiepskich”. Zapewnił, iż to daje mu siłę i pozytywnie wpływa na jego zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here