Marta Manowska przeszła dużą metamorfozę. Wygląda lepiej?

1
3992
Marta Manowska
Marta Manowska

Marta Manowska to jedna z najjaśniejszych gwiazd TVP. Prowadząca Sanatorium Miłości, czy Rolnik szuka żony podobnie, jak jej programy, jest uwielbiana przez miliony telewidzów. W ostatnim czasie Manowska aktywnie wypoczywała na Mazurach. Teraz jednak po powrocie do codzienności, pochwaliła się swoją metamorfozą. Czy wygląda lepiej? Z pewnością tak. Widok uśmiechniętej Manowskiej powala na kolana.

Marta Manowska po metamorfozie

Gwiazda TVP w błyskawicznym tempie zyskała olbrzymią rozpoznawalność. Wszystko dzięki programom takim, jak Sanatorium Miłości, czy Rolnik szuka żony. Marta Manowska prowadziła też The Voice Senior. Gwiazda uważana jest za niezwykle szczerą osobę. Zdaniem fanów to, w show-biznesie zdarza się niezwykle rzadko.

Manowska jest uwielbiana przez miliony osób. Fani są zaskoczeni metamorfozą, którą przeszła po powrocie z długiego weekendu. Przypomnijmy, że Marta Manowska w trakcie urlopu aktywnie wypoczywała na Mazurach, delektując się tamtejszymi widokami, czy atrakcjami.

Teraz Manowska „grubo” poszalała. Dlatego, że po powrocie do codzienności postanowiła zmienić swoją fryzurę, a także udać się na manicure. Nie od dziś wiadomo, że jeśli kobieta zmienia fryzurę, to w jej życiu szykuje się przewrót. Czy Marta Manowska coś sugeruje? Niektórzy fani wysuwają taką tezę, ale wydaje się, że z pewnością jest ona zbyt daleko idąca.

Manowska odwiedziła fryzjera i kosmetyczkę, aby odpowiednio przygotować się do nagrań swoich programów. Dlatego, że ruszają one lada moment.

Zobaczcie, jak teraz wygląda Marta Manowska. Czy Waszym zdaniem, gwiazda TVP zmieniła się na plus? Niektórzy zauważają, że to zmiana nawet… nie do poznania.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here