Marek Belka ostro o Mateuszu Morawieckim. Naraża ludzkie życie?

0
Marek Belka atakuje Morawieckiego

Marek Belka na swoich mediach społecznościowych ostro uderzył w Mateusza Morawieckiego. Zdaniem Belki, Premier Rzeczypospolitej Polskiej swoim zachowaniem naraża ludzkie życie. W komentarzach aż wrze, gdyż po raz kolejny starli się zwolennicy obu stron politycznej barykady.

Marek Belka oskarża Mateusza Morawieckiego

Ministerstwo Zdrowia kolejny raz podało niezbyt optymistyczne dane odnośnie zachorowań na koronawirusa. Łączna dzienna liczba zachorowań – 657 przypadków to kolejny rekord w naszym kraju. W ostatnim czasie da się zauważyć, ze luzowanie obostrzeń, a także nieodpowiedzialne zachowanie obywateli powodują drastyczny wzrost liczby zachorowań.

Do tej sprawy postanowił odnieść się Marek Belka. Były minister finansów, Premier Rzeczypospolitej Polskiej, czy Prezes Narodowego Banku Polskiego przytoczył słynne już słowa Mateusza Morawieckiego. Morawiecki mówił w trakcie kampanii prezydenckiej, że nie mamy się już czego bać, a wirus jest w odwrocie.

Marek Belka stwierdził, że nie ważne, czy była to nieodpowiedzialność, ignorancja, czy kłamstwo ze strony Morawieckiego, ale niepodważalny jest fakt, że Premier Rzeczypospolitej Polskiej naraża zdrowie i życie obywateli tymi słowami. Belka zaapelował także żebyśmy zachowywali się odpowiedzialnie.

A Wy co myślicie o tej całej sprawie? Czy rzeczywiście słowa, które Mateusz Morawiecki wygłosił podczas kampanii prezydenckiej były kłamstwem, ignorancją, czy też nieodpowiedzialnością?

źródło: Twitter 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here