Katarzyna Dowbor założyła TikTok’a. Nie uwierzycie, co tam wrzuciła

0
1196
Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor to znana i lubiana prezenterka telewizyjna. Przez większość swojej kariery związana była z Telewizją Publiczną, a obecnie na antenie Polsatu prowadzi swój autorski program, „Nasz nowy dom”. Mimo swojego wieku, Dowbor jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Z pewnością wiele zawdzięcza swojemu synowi, Maciejowi, który według informatorów, wprowadził mamę w annały Internetu.

Katarzyna Dowbor na TikTok’u

Dowbor przez ponad 30 lat pracowała w TVP. Aktualnie rekordy oglądalności bije jej program „Nasz nowy dom” na antenie stacji Polsat. Katarzyna Dowbor niezwykle często udziela się także na Instagramie. Ostatnio jednak fani mogli znaleźć tam nieco przykrych informacji. Ktoś wykorzystał wizerunek gwiazdy do wyłudzania pieniędzy.

Teraz jednak Katarzyna Dowbor rozbawiła swoich fanów do łez. Wszystko ma związek z założonym przez nią kontem na TikTok’u, a także nowym nagraniu, które właśnie się tam pojawiło.

Katarzyna Dowbor tańczy z… koniem. Świetny podkład muzyczny i śmieszne nagranie bije rekordy popularności. Niektórzy z przymrużeniem oka, zastanawiają się nawet, kto ma lepsze poczucie rytmu: Dowbor czy koń? Zresztą zerknijcie sami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here