Kamil Durczok rzucił mięsem w Macierewicza. Będzie pozew?

Antoni Macierewicz nie ma ostatnio łatwych dni. Były Minister Obrony Narodowej atakowany jest niemalże z każdej strony. Chodzi o publikację raportu ws. katastrofy smoleńskiej. Tym razem bez pardonu w polityka Prawa i Sprawiedliwości uderzył Kamil Durczok. Czy po ostrych słowach byłego redaktora Faktów TVN możemy spodziewać się pozwu sądowego?

Kami Durczok uderza w Antoniego Macierewicza

Były dziennikarz Faktów TVN w niewybrednych słowach skomentował medialne doniesienia na temat Antoniego Macierewicza. Kamil Durczok odniósł się konkretnie do artykułu, który ukazał się na stronie internetowej Rzeczypospolitej. Cytowana jest w nim wypowiedź, której Antoni Macierewicz udzielił na antenie Telewizji Republika. “Ten wybuch nie mógł być przypadkowy. Musiał być zaplanowany i przeprowadzony przez kogoś, kto chciał zabić polską elitę narodową” – stwierdził były minister obrony narodowej.

Kamil Durczok jest z pewnością wstrząśnięty wypowiedzią Macierewicza. Dlatego też odniósł się do niej w krótkich, ale bardzo ostrych słowach.

“Za młodu trenował skoki do wody. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jeden z nich miał miejsce, kiedy nie było tam wody” – napisał na swoim Twitterze Durczok.

DZISIAJ GRZEJE:  Jarosław Kaczyński rozpętał burzę. To będzie nieprzespana noc dla opozycji

Internauci są bezlitośni dla Durczoka. Ich zdaniem, były dziennikarz TVP, czy TVN ostro przesadził. Jak z kolei zareaguje Antoni Macierewicz? Czy skieruje pozew do sądu? Wygląda na to, że Kamilowi Durczokowi z pewnością wciąż mało kłopotów. To zresztą nie pierwszy, tak bezpardonowy atak na środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Dlatego należy sobie zadać pytanie, co ma na celu Durczok?

Durczok o Macierewiczu

Przypomnijmy, że Antoni Macierewicz już wielokrotnie wyrażał się w bardzo kontrowersyjnych słowach o katastrofie smoleńskiej. Z ust byłego ministra obrony narodowej nie padły jednak żadne konkretne raporty, które miałyby potwierdzić tezę o zamachu. Wciąż czekamy na ich publikację.

źródło: Twitter

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Szarlotka jak z dawnych czasów. Poznaj super przepis

Szarlotka to jedno z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsze pieczone ciasto w naszym kraju....

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here