Justyna Kowalczyk podzieliła się przerażającymi informacjami. Te zdjęcia naprawdę szokują

0
Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk to bez krzty wątpienia najbardziej utalentowana biegaczka narciarska w historii polskich sportów zimowych. Mistrzyni, a także multimedalistka olimpijska przez wiele lat wlewała radość w serca polskich kibiców. Wszyscy pamiętamy jej zaciekłą rywalizację z Norweżkami, w dużej mierze z Marit Bjoergen. Teraz Kowalczyk to sportsmenka na emeryturze, ale wielu kibiców wciąż o niej pamięta i dobrze ją wspomina. Dzisiaj podzieliła się ze swoimi fanami przerażającym widokiem z rodzinnej miejscowości.

Justyna Kowalczyk zamieściła przerażające zdjęcia

Kowalczyk przebywa w rodzinnym domu, w Kasinie Wielkiej. Ta miejscowość została dotknięta przez szalejące nad regionem burze i opady deszczu. Dlatego też Justyna Kowalczyk postanowiła się podzielić z fanami widokami, które zastała podczas spaceru z psem.

Skala zniszczeń spowodowana przez wodę oraz wiatr jest przerażająca. Uszkodzone drogi, czy powalone drzewa jasno pokazują, że człowiek w starciu z tak niebezpiecznym żywiołem wciąż jest praktycznie bezsilny.

 

Kowalczyk wszystko skomentowała krótkim „Gdy mieszkanie nad rzeką przestaje być fajne”. Z pewnością wcześniej wszyscy zazdrościli jej widoków w rodzinnej miejscowości. Teraz jednak okazuje się, że mieszkanie w tak malowniczym terenie ma zarówno swoje plusy, jak i minusy. Te drugie Justyna Kowalczyk pokazała na wspominanych przez nas, przerażających zdjęciach. 

źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here