Instagram: Kuba Wojewódzki wspomina pismo PlayBoy

0
690
Kuba Wojewódzki, gwiazdor TVN

INSTAGRAM. Polska edycja pisma dla mężczyzn PlayBoy znika z rynku. W grudniu ukaże się ostatni numer tego legendarnego tytułu. PlayBoy-a wspomina między innymi Kuba Wojewódzki. Gwiazdor TVN na Instagramie podzielił się sentymentalnym komentarzem.

Któż nie znał czasopisma PlayBoy. Choć przez lata celowało ono głównie w męskie gusta, do zyskało sławę, o jakiej mogą tylko pomarzyć pisma powstałe kila lat później. Początkowo trudno było namówić polskie gwiazdy na sesję w PlayBoy-u. Z czasem jednak utarło się, że to ogromny prestiż.

Kuba Wojewódzki na Instagramie wspomina swoją krótką (a nawet bardzo) współpracę z miesięcznikiem PlayBoy. Showman z TVN-u zamieścił w sieci okładkę numeru, w którym pozowała popularna Dominika wodzianka, która regularnie pojawiała się w programie Kuby.

„Właśnie zdałem sobie sprawę, że zamknięto jedyne pismo w którym publikowałem swoje zdjęcia” – napisał Kuba Wojewódzki. Mieliśmy też okazję zobaczyć archiwalną okładkę. Na niej rzecz jasna Dominika Zasiewska, tak zwana wodzianka.

https://www.instagram.com/p/B5s5BPGBz47

źródło: News Café

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here