Erkan Meric z „Więźnia Miłości” na najnowszych nagraniach. Oto co słychać u aktora 

0
5537
Erkan Meric najnowsze foto

Z pewnością odtwórca roli serialowego Omera ma w naszym kraju rzesze fanek. Wielbicielki Erkana Merica z niecierpliwością wyczekują każdej nowej informacji na temat swojego idola. Oto co nowego słychać u gwiazdy „Więźnia Miłości”.

Tym zajmuje się teraz Erkan Meric

Przypomnijmy, iż aktor do niedawna przebywał w swoich rodzinnych stronach. Tam korzystał z uroków słonecznej pogody i ciepłego morza. Poza tym, Erkan Meric wykorzystał ten czas na spotkania ze znajomymi, a także uczestnictwo w ślubie swojego przyjaciela z dzieciństwa.

Najnowsze nagrania opublikowane przez Erkana sugerują, iż mężczyzna opuścił już swoją rodzinną miejscowość Mersin i powrócił do Stambułu. Z pewnością filmiki te pokazują również czym w tej chwili zajmuje sie Meric.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Erkanmrcseyirdefteri♾️ (@erkanmrcseyirdefteri)

Jak widać Erkan Meric nadal poświęca swój czas na robienie sobie zdjęć i nagrań. Trudno określić, czy to przejaw narcyzmu. Być może aktor tak ceni swoich fanów, że chce im regularnie pokazywać jak aktualnie wygląda.

Trzeba przyznać, że gwiazda „Więźnia Miłości” prezentuje się znakomicie. Mimo nieco dłuższych włosów wygląda naprawdę atrakcyjnie. Z pewnością uwagę zwraca także oryginalna koszulka Merica z motywem koguta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Erkanmrc63 (@erkanmrc_can)

Kolejny filmik umieszczony przez serialowego Omera przedstawia nam znajomy widok. Można by rzec, że to kolejne nagranie, w którym Erkan Meric pokazuje swoj dom, ogródek i kawę. Szczerze mówiąc wydaje się to nieco nużące, a nawet irytujące. Tym bardziej, że tego typu filmików nakręconych o różnych porach dnia i nocy, a także porach roku na Instagramie aktora jest bezliku.

Podsumowując można stwierdzić, że Erkan Meric nadal nie znalazł odpowiedniej dla siebie roli. Po powrocie z wakacji robi to co przed wyjazdem, czyli kręci filmiki i robi zdjęcia. Niestety, ale wydaje się, że jego życie zawodowe zaczyna powoli przypominać życie celebryty, a nie popularnego aktora.

Źródło: Instagram

  1. Ewa Minge pokazała swojego kota. Na projektantkę spadła fala krytyki
  2. Brytyjska rodzina królewska. Ciąża księżniczki jednym z najgorętszych tematów
  3. Przepis na boloński garnek. Proste, szybkie i tanie danie jednogarnkowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here