Biedronka oszalała? Towar nawet o połowę taniej

0
449
Biedronka Jeronimo Martins

Boże Narodzenie za blisko miesiąc, a na półkach najpopularniejszych dyskontów już trwa walka. Promocje osiągają niewiarygodne rozmiary. Sieć sklepów Biedronka przygotowała dla swoich klientów naprawdę atrakcyjne kąski. Czy Jeronimo Martins rozbije bank?

Nie ma wątpliwości, że prawdziwy szał rozpocznie się na kilka dni przed świętami. Ale co planuje sieć Biedronka na tamten okres, skoro już teraz sprzedają swoje towary nawet o połowę taniej?! Spółka Jeronimo Martins naprawdę się postarała.

Wielu klientów Biedronki zapewne przetarło oczy ze zdziwienia na widok wielkich, nadrukowanych żółtą czcionką informacji o skali promocji. Sieć dyskontów, którą Polacy odwiedzają najchętniej – mówiąc kolokwialnie – jedzie po bandzie.

[HDquiz quiz = „1608”]

Bo o połowę taniej możemy tam nabyć towary już końcem listopada, a co dopiero będzie w grudniu? Przyjrzyjmy się, jakie promocje Biedronka przygotowała dla swoich klientów w tym tygodniu. Zapnijcie pasy, bo niektóre z nich robią wrażenie.

Biedronka: promocje od 26.11.2018

W sklepach sieci Biedronka w tym tygodniu aż o 38% mniej zapłacimy na przykład za wieprzowinę. Świetna promocja, którą dyskonty promują najsilniej, dotyczy łopatki bez kości. Za kilogram tego mięsa zapłacimy nie 12,99 zł, a jedynie 7,99 zł!

Z kolei pomarańcze, które – właściwie nikt nie wie dlaczego – najlepiej sprzedają się w okresie przedświątecznym, dostaniemy 46% taniej. Zamiast 5,49 zł, za kilogram zapłacimy 2,99 zł. Więcej informacji z najnowszej gazetki? Służymy pomocą!

Piwo Żubr w Biedronce, w ośmiopaku, kosztuje tylko 1,99 zł za puszkę. Sieć słynie ze sprzedaży większych niż standardowe puszek piwa. Zamiast 500 ml, dostajemy 550 ml. I to w tak niskiej cenie.

Napój energetyczny Tiger? Tylko 1,49 zł za puszkę w czteropaku. Czekolada Nussbeisser Alpen Gold z orzechami laskowymi? 20% taniej – 3,99 zł. Natomiast hitem przed świątecznymi spotkaniami z rodziną mogą okazać się kosmiczne przeceny na kawę. Od 20% do 50%! Cafe d’Or Classic – 5,99 za słoik 100 gram. Przy zakupie drugiego – 50% taniej. Kawa Fort – 7,99 zł / opak. Drugie 40% taniej! Więcej >

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here