Radosław Sikorski mocno uderza w Dudę. Mówi dlaczego nie powinien być Prezydentem

0
Radosław Sikorski atakuje Dudę

Za nami pierwsza tura wyborów prezydenckich. Zgodnie z przewidywaniami, nie udało się w niej wyłonić nowego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Choć Andrzej Duda otrzymał o około 13 procent głosów więcej, niż Rafał Trzaskowski, to obaj Panowie spotkają się w drugiej turze. Ta została zaplanowana na 12 lipca. Kampania wyborcza trwa więc na nowo, a swoje „trzy grosze” wtrąca Radosław Sikorski.

Radosław Sikorski mocno o Andrzeju Dudzie

Były Minister Spraw Zagranicznych w dosadnych słowach zaatakował Andrzeja Dudę. Radosław Sikorski przypuścił kontrę po tym, jak Andrzej Duda w niezbyt dyplomatycznych słowach wyraził się o Rafale Trzaskowskim. Trzeba przyznać, że w politycznym kotle zaczyna się gotować. Wydaje się, że na nic słowa obu stron o zaniechaniu brudnej kampanii.

Andrzej Duda mocno skwitował Rafała Trzaskowskiego. Obecnie urzędujący Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej stwierdził, że jego kontrkandydat w drugiej turze mówi o złodziejstwie, a sam przecież zasiadał w rządzie, który kradł 50 miliardów złotych podatku VAT.

Na te słowa obojętny nie pozostał Radosław Sikorski. Były już Minister Spraw Zagranicznych uderzył w Dudę w stylu, do którego już przyzwyczaił.

„Bezczelny oszczerca nie powinien być prezydentem RP” – napisał ostro na swoim Twitterze Sikorski.
 
Co ciekawe, według nieoficjalnych informacji sztab Rafała Trzaskowskiego szykuje pozew w trybie wyborczym przeciwko Andrzejowi Dudzie – właśnie za słowa o złodziejstwie. 
 
Z pewnością to dopiero początek kampanii wyborczej przed drugą turą. Mało prawdopodobne wydaje się, że obie strony zamiast wzajemnych ataków, zaczną merytoryczną dyskusję. 

DZISIAJ GRZEJE:
Biedronka szykuje niespodziankę. Taką okazję aż szkoda przegapić

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here