Monika Zamachowska obraziła miliony Polaków. Skandaliczne słowa gwiazdy

Monika Zamachowska to dziennikarka, a także prezenterka telewizyjna, która przez wszystkich kojarzona jest z TVP. Nie ma się co dziwić, bowiem prowadziła na antenie publicznego nadawcy najpopularniejsze programy, jak na przykład Pytanie na Śniadanie, czy Europa da się lubić. Do tej pory wydawało się, że Zamachowska jest darzona olbrzymią sympatią przez miliony telewidzów. Teraz jednak sytuacja ta może się diametralnie zmienić. Gwiazda obraziła bowiem miliony Polaków, nazywających ich faszystami. Duża rzesza internautów jest oburzona takimi słowami Zamachowskiej.

Monika Zamachowska obraża Polaków

Zamachowska niefortunny komentarz zamieściła w odniesieniu do pierwszej tury wyborów prezydenckich. Przypomnijmy, że z ponad 43% poparciem zwyciężył w niej Andrzej Duda. Obecnie urzędujący Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, a także Rafał Trzaskowski zmierzą się z w drugiej turze.

Monika Zamachowska nie skomentowała bezpośrednio ani wyniku Dudy, ani też Trzaskowskiego. Odniosła się jednak do około 7% poparcia dla Krzysztofa Bosaka. Zamachowska jest zaszokowana takim wynikiem kandydata Konfederacji, co wyraźnie da się wyczytać z jej komentarza w mediach społecznościowych.

“Okazało się, że prawie 7% dorosłych przedstawicieli mojego narodu to faszyści, którzy czują potrzebę przeciwstawienia się „ślepej wierze w tzw. projekt europejski”. (z programu Konfederacji) i którzy „propagandę LGBT” będą tępić wszystkimi sposobami, nawet siłą.Czy ktoś chciałby mi to wytłumaczyć?” – pisze Monika Zamachowska na Instagramie.

Zdaniem wielu Internautów, Zamachowska przesadziła. Nazywanie ponad miliona wyborców Krzysztofa Bosaka faszystami to skandal.

Czy Waszym zdaniem wypada zamieszczać tak odważne komentarze, na jaki zdecydowała się Monika Zamachowska? 

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Hit! Ciasto bez pieczenia z zaledwie czterech składników

Ciasta bez pieczenia bywają bardzo proste do przygotowania i to jest ich największą siłą....

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

  1. Jak można nazywać tych, dla których Polska coś znaczy faszystami? Z tej nienawiści do polskości, to nie wiecie już co mówicie i co robicie! Chcecie żeby “było tak, jak było” byście mogli nadal bezkarnie kręcić swoje “lody”. W kampanii wyraźnie widać, że zło głośno krzyczy, a dobro siedzi cichutko w kątku. Mam nadzieję, że zdziwicie się 12 maja. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here