Jacek Sasin nie przebiera w słowach. W zdecydowany sposób zakpił z opozycji

0
5074
Jacek Sasin kpi z KO

Wiceprezes Rady Ministrów oraz minister aktywów państwowych, Jacek Sasin znany jest z ciętego języka. Już niejeden raz dał się w ten sposób poznać, czy to na antenie TVP, czy za pośrednictwem innych środków masowego przekazu. Tym razem jednak polityk PiS przypuścił zdecydowanie mocniejszy atak. Chyba nawet Koalicja Obywatelska nie spodziewała się tak ostrych słów w swoim kierunku. W tle oczywiście wybory prezydenckie.

Jacek Sasin w mocnych słowach o wyborach prezydenckich

Nieco ponad tydzień pozostał do głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich. Część polityków już nie może doczekać się ostatecznego rozstrzygnięcia, pomiędzy Andrzejem Dudą, a Rafałem Trzaskowskim i wyraźnie podgrzewa atmosferę. Do tego grona z pewnością można zaliczyć ministra aktywów państwowych w rządzie PiS.

Jacek Sasin w mocnych słowach odniósł się na Twitterze do Koalicji Obywatelskiej i całego zamieszania związanego z wyborami prezydenckimi. Znany z ostrego języka Sasin wydaje się, że pozwolił sobie na więcej, niż do tej pory. Słowa spotkały się jednak z przychylnością jego zwolenników, a polityczni oponenci kolejny raz wypominają mu druk kart wyborczych.

Zdaniem Jacka Sasina, politycy Koalicji Obywatelskiej i media, które wspierają opozycję robią wszystko, aby przed 12 lipca pomóc Rafałowi Trzaskowskiemu. Jacek Sasin nie ma wątpliwości, że pompują oni sztucznie sondaże, tak, by zawyżyć rzeczywiste poparcie dla Trzaskowskiego. Kandydat Koalicji Obywatelskiej wspierany jest także przez celebrytów, a same środowisko, zdaniem polityka PiS stosuje brudne chwyty. Na koniec, Jacek Sasin zażartował, że po 2 turze, to Rafała Trzaskowskiego czeka „liczenie”. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here