Gienek Loska nie żyje. Fani są załamani! Artysta zostanie dziś pochowany na Białorusi.

0
812

Z wielka przykrością informujemy, że znany i lubiany wokalista Gienek Loska nie żyje. Muzyk zmarł 09.09.2020 roku na Białorusi, gdzie od dłuższego czasu był w śpiączce. Artysta miał zaledwie 45 lat! To zdecydowanie nie wiek na odchodzenie z tego świata. Fani artysty łączą się w ogromnym bólu z rodziną Loski.

Gienek Loska w maju 2018 roku postanowił odwiedzić swoją mamę na Białorusi. To właśnie tam doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. Gienek po wyjściu na zewnątrz przewrócił się i upadł, artysta doznał wówczas rozległego wylewu krwi do mózgu. Pomoc nie nadeszła zbyt szybko, dopiero po 11 godzinach muzyk został zoperowany.

Gienek do końca walczył o życie

Gienek przebywał bardzo długo w śpiączce. Rodzina Loski twierdzi, że podczas śpiączki, był z nim kontakt. Uwielbiał bowiem słuchać muzyki i odgłosów, zwłaszcza głosu swojej narzeczonej. Jak informuje Fundacja Muzyczna na Facebooku Gienek Loska „zmarł w domu swojej Mamy, która się nim opiekowała od momentu, gdy będąc u niej w odwiedzinach doznał rozległego wylewu”. Artysta zostanie pochowany dziś na Białorusi w rodzinnym mieście – Biełooziersku.

Gienek Loska zwycięzcą „X Factor” 

Muzyk zwycięży pierwszą edycję polskiego „X Factor”.  Pozwoliło mu to na wydanie debiutanckiej płyty „Hazardzista”, która osiągnęła duży sukces komercyjny. Album pokrył się złotem, a Loska wraz ze swoim zespołem zaczął koncertować po całej Polsce. W 2013 roku grupa Gienek Loska Band wydała swój drugi i ostatni krążek „Dom”. Gienek Loska był wokalistą, kompozytorem, a także gitarzystą. Przez wiele lat był związany z Krakowem, jego talent można było podziwiać na Rynku Głównym. 

Fani Loski składają rodzinie kondolencje

Gienek Loska zaskarbił sobie sympatię wielu ludzi nie tylko na Białorusi. w rzeczywistości cała Polska go kochała i życzyła mu wielkiej kariery. Wczoraj niestety wielki artysta nas opuścił, fani pogrążyli się w żałobie. Wielu z nich składa w mediach społecznościowych kondolencje i wraża swój ból po stracie wybitnego muzyka.

  • Przykro..Młody człowiek.. wyrazy głębokiego współczucia 🙏❤️🙏
  • Piękna dusza odeszła. Wspaniały artysta. 🖤
  • 😥 smutno. Pięknie odnajdywał wolność w muzyce

  • Unikatowy człowiek z wielkim sercem do muzyki

  • Kondolencje dla rodziny Gienka.🖤 – pisali fani Loski

 

https://www.instagram.com/p/CE82q9hhUyv/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here