Donald Tusk w ostrych słowach o Dudzie. Przekroczył granice dobrego smaku?

2
Donald Tusk o Dudzie
Donald Tusk atakuje Andrzeja Dudę

Tegoroczne wybory prezydenckie elektryzują jeszcze bardziej, niż konfrontacja Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego przed pięcioma laty. Wszystko za sprawą bardzo wyrównanych sondaży, w których jedne dają ostateczne zwycięstwo Dudzie, a drugie Rafałowi Trzaskowskiemu. Tuż przed ciszą wyborczą, swoje „pięć groszy” postanowił wtrącić Donald Tusk. Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej poszedł na całość i liczy, że jego słowa doprowadzą do wyborczej porażki Andrzeja Dudy.

Donald Tusk w ostrych słowach o Dudzie

Tusk przyzwyczaił już do ostrych komentarzy w kierunku rządu Prawa i Sprawiedliwości. Choć przez środowisko Zjednoczonej Prawicy uważany jest za tchórza, to nic sobie z tego nie robi. Rządzący zarzucają, że Donald Tusk stchórzył stanąć do wyborów prezydenckich przeciwko Andrzejowi Dudzie, a teraz tylko jątrzy z tylnego fotela. Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej kolejny raz nie stroni jednak od ostrych komentarzy. Tym razem bardzo dosadnie skwitował Andrzeja Dudę i nie ukrywa nadziei, że jego słowa otworzą ludziom oczy.

Według wyborczych sondaży, Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski idą łeb w łeb. Czy Donald Tusk swoimi słowami przechyli szalę zwycięstwa na stronę Trzaskowskiego?

Były już przewodniczący Platformy Obywatelskiej określił Andrzeja Dudę następującymi słowami: prawda, pogarda, wstyd. Jego zdaniem w niedzielę Polacy dokonają wyboru pomiędzy tym, a szacunkiem, dumą i prawdą.

 

DZISIAJ GRZEJE:
Frasyniuk z pogardą o Polakach. Obrzydliwe słowa po wyborach prezydenckich

2 KOMENTARZE

  1. Antypolski Volksdeutsch tylko jatrzyc potrafi. Niech sobie pogada, najlepiej z holenderskimi i brukseli kimi oszolomami. Niech w końcu przyjmie do wiadomości, że jest nikim, Null, zero i Polacy mają go tam, gdzie słoneczko nie dochodzi. Mam nadzieję, że doczekam, jak go wsadza za działalność przeciwko państwu polskiemu. Won od Polski i Polaków!

    20
    14
  2. Już Waść przestań jątrzyć. Uciekłeś do Brukseli mimo zapewnień,że nie zamierzasz kandydować do Europarlamentu bo masz w Polsce jeszcze wiele do zrobienia i co zrobiłeś zdradziłeś Polaków. Pachniały Ci pieniądze i w nosie miałeś naród polski.

    10
    8

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here