Anja Rubik napisała do Andrzeja Dudy. Jej słowa rozwścieczą wielu

Anja Rubik, czyli jedna z najpopularniejszych polskich modelek już nie raz przyzwyczaiła do swojego politycznego zaangażowania. Modelka odważnie mówi o swoich poglądach i nie boi się poruszać takich tematów, jak antykoncepcja, aborcja, czy prawa mniejszości seksualnych. Tym razem Rubik uderzyła w Andrzeja Dudę. Czy Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odpowie? Wszyscy czekają z wypiekami na twarzy.

Anja Rubik napisała do Andrzeja Dudy

Ceniona modelka zwróciła się do Prezydenta Andrzeja Dudy. Anja Rubik swój apel zamieściła na Instagramie. Skomentowała ostatnie zachowanie Dudy. Jej zdaniem, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej… boi się.

Nie ulega wątpliwości, że Rubik skomentowała ostatnie poczynania Andrzeja Dudy. Chodzi o podpisanie Karty Rodziny, a także wypowiedzi Prezydenta na temat LGBT, w której to Andrzej Duda podkreślił, że jego zdaniem LGBT to nie ludzie, a ideologia. Słowa te wywołały falę krytyki, zwłaszcza ze strony środowisk, popierających prawa mniejszości seksualnych.

“Czego się tak boisz Prezydencie Duda ( @andrzej.duda ) ?Nie martw się ,wszyscy się czasami boimy, z różnych powodów. Rasizm, homofobia, uprzedzenie pochodzą tylko ze strachu.W imieniu odważnych, w imieniu uprzejmych, w imieniu ludzi z sercem i w imieniu każdej mniejszości społecznej przesyłam miłość i otuchę. Możemy Prezydentowi pomóc i wytłumaczyć jak żyć bez strachu i bez tej nienawiści dla innych Polaków. Pozdrowienia ode mnie i społeczności LGBT” – napisała Anja Rubik.

Co ciekawe, modelka swoje stanowisko opublikowała także w języku angielskim. Nie od dziś wiadomo, że Anja Rubik popularna jest nie tylko w Polsce. Apel po angielsku może mieć także nawiązanie do zagranicznych publikacji. Na pierwszych stronach gazet znalazły się słowa Andrzeja Dudy o LGBT.

Wielu Polaków będzie wręcz rozwścieczonych słowami Anji Rubik. Raz, że Polacy pokazali już, że nie lubią, kiedy gwiazdy, czy osoby powiązane z show-biznesem aż tak otwarcie mówią o swoich poglądach. Dwa, wyborcy Prawa i Sprawiedliwości z całą pewnością nie wybaczą Rubik tych słów.

Co myślicie o tym wszystkim?

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Hit! Ciasto bez pieczenia z zaledwie czterech składników

Ciasta bez pieczenia bywają bardzo proste do przygotowania i to jest ich największą siłą....

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here