Wojciech Mann. Debiut dziennikarza w Internecie zrobił furorę

0

Po ostatnich wydarzeniach związanych z odejściem części pracowników z polskiego Radia Trójka Wojciech Mann postanowił zmienić strategię. Dziennikarz stawia teraz na Internet. W nowym projekcie ma mu pomóc syn Marcin Mann.

Radio Polskie napytało sobie biedy w ostatnim czasie. Wszystko zaczęło się od zwolnienia Anny Gacek, która przez od samego początku swojej kariery, przez wiele lat pracowała dla rozgłośni. Jak sama mówiła jej zwolnienie było całkiem bezpodstawne. W ramach protestu, za nią poszedł i Wojciech Mann, jednak jak się okazało nie tylko on. Wspólne nagranie radiowych partnerów obiegło cały Internet i wywołają burzliwą dyskusję wśród odbiorców.

W TYM TEMACIE: Wojciech Mann odchodzi: czekamy aż ktoś położy kres destrukcji Polskiego Radia

Wojciech Mann w Internecie

Nic w tym dziwnego, że Wojciech Mann nie mógł narzekać na brak propozycji pracy ze swoim doświadczeniem. Polskie Radio zaś dalej milczy. Jednak jak on sam zaznaczył jego priorytetem nie jest przejście do konkurencji. Obecnie ma na siebie zupełnie inny pomysł, a co więcej na zupełnie nowym dla dziennikarza polu.

Mann postawił na publikowanie w mediach społecznościowych. W tym zaś podjął się mu pomoc syn Marcin Mann. Z jego pomocą do tej pory powstał już oficjalny profil dziennikarza na Facebooku oraz Instagramie. Co więcej w bardzo krótkim czasie zebrali oni mnóstwo subskrybentów, co już zapowiada niemały sukces. Co więcej najprawdopodobniej już niedługo Wojciecha Manna będzie można zobaczyć Także na platformie YouTube.

Jednym z najważniejszych argumentów za w kwestii podjęcia takie decyzji była dużo większy odzew ze strony odbiorców. Głównie chodzi o to, żeby nie tracić kontaktu ze słuchaczami, ale także żeby zbierać nowych, trzymać ich przy sobie i pielęgnować kontakty. – tłumaczył Marcin Mann.

DZISIAJ GRZEJE:
Doda zsunęła spodenki. Odważne zdjęcie Rabczewskiej w sieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here