Wojciech Mann o politykach i ich języku.

0

Jak wiadomo Wojciech Mann odchodząc z Polskiego Radia Trójki zapowiedział, iż przechodzi na działalność w Internecie. Jak się okazuje już na początku odniósł niemały sukces i na nowo zdobył serca swoich odbiorców. Co więcej właśnie pojawił się pierwszy film dziennikarza.

Przypomnijmy, iż Mann opuścił Polskie Radio Trójkę z konkretnego powodu. Dziennikarz postanowił odejść ze stacji w geście solidarności ze swoją koleżanką po fachu – Anna Gacek. Dziennikarkę zwolniono ze stacji – jak sama mówi – bezpodstawnie. „(…) postanowiliśmy poczekać aż ktoś położy kres destrukcji Polskiego Radia” 0komentował Mann w wspólnie nagranym z dziennikarką filmie.

W TYM TEMACIE: Wojciech Mann odchodzi: czekamy aż ktoś położy kres destrukcji Polskiego Radia

Wojciech Mann o języku polityków

Pierwszy odcinek jak na razie mini-programu dziennikarza to ponad dwuminutowa wypowiedź na temat języka, którym posługują się politycy. „Kto z polityków zawraca sobie głowę akcentowaniem, kiedy sprawy ojczyzny ma na ustach” – mówił dziennikarz na wstępie swojej wypowiedzi. Mann wytknął politykom ich najczęstsze wypowiedzi, które są błędne. A i nieraz ocierają się o hipokryzję. Mowa tu głównie o powitaniu w wykonaniu polityków.

o języku polityków, odcinek 1

o języku polityków, odcinek 1

Opublikowany przez Wojciech Mann Official Wtorek, 24 marca 2020

Jest to pierwszy film opublikowany przez dziennikarza na jego niedawno założonym profilu facebookowym. A więc możemy się spodziewać w niedalekim czasie kolejnej jego wypowiedzi w tej formie. Co więcej wiadomo, iż Wojciech Mann ma plany założyć również swój kanał na YouTube.

ZOBACZ TEŻ: Wojciech Mann. Debiut dziennikarza w Internecie zrobił furorę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here