Wojciech Cejrowski jednym wpisem podsumował polski rząd

1

Wojciech Cejrowski znany ze swoich odważnych wypowiedzi dodał właśnie kolejny wpis na swoim twitterowym profilu. Podróżnik podsumował w nim działania polskiego rządu w ostatnim czasie.

Jak już powiedzieliśmy Cejrowski słynie ze swoich odważnych, nieraz kontrowersyjnych wypowiedzi. Poglądy również ma on bardzo konkretne, co często podkreśla. Nie trzeba jednak tego tłumaczyć.

Cejrowski znany jest Polakom głównie z kultowego już programu „Boso przez świat”. Stąd też postrzegany jest przede wszystkim jako podróżnik. Nie da się jednak nie zauważyć, że praktycznie od początku swojej kariery często wypowiada się on na tematy polityczne.

Ci, którzy śledzą jego poczynania zapewne wiedzą, iż ma on na Twitterze dwa profile. Pierwszy o nazwie The Wojciech Cejrowski LIGHT, gdzie zamieszcza on treści związane ze swoimi podróżami. Oraz drugi o nazwie The Wojciech Cejrowski DLA ZUCHWAŁYCH, gdzie zamieszcza już tylko swoje przemyślenia.

ZOBACZ TEŻ: Wojciech Cejrowski zaskakująco o szczepionkach. Rząd będzie musiał nam płacić?

Wojciech Cejrowski podsumowuje polski rząd

Cejrowski zamieścił wpis, w którym opisuje dotychczasowe działania rządu związane z służbą zdrowia. Siedźcie w domu, leczcie się sami” – apeluje już na samym początku wpisu. Wspomniał on również o temacie aborcji. Udostępnił też nagranie udostępnione przez jednego z użytkowników Twittera. Na nim widzimy 3. urodziny dziecka chorującego na zespół downa.

Podróżnik przeważnie skłania obserwatorów do dyskusji swoimi wpisami. Tak i tym razem pod ostatnim wpisem pojawiło się sporo komentarzy i polubień. W większości popierających zdanie Cejrowskiego. Jednak tu znajdują się głównie zwolennicy poglądów Cejrowskiego. Jaka będzie reakcja szerszego grona odbiorców?

ZOBACZ TEŻ: Ryszard Kalisz na Twitterze. Ten komentarz nie należał do typowych

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here