Wilki powracają na scenę z wielkim rozmachem. Fani zachwyceni!

0

Polski zespół Wilki debiutował w 1992 roku. Ich pierwsza płyta stała się ogromnym hitem. Ich zaś  kolejne piosenki typu „Baśka”, „Urke” czy „Bohema” stały się już kultowe. To uczyniło Wilki jednym z najlepszych zespołów lat 90.

To właśnie w latach 90. panowała w Polsce prawdziwa „wilkomania”. Wokalista zespołu oraz jednocześnie jego lider – Robert Gawliński – wzniósł się na wyżyny popularności. Wilki przez cały okres swojej kariery bardzo często zmieniały skład. To właśnie Gawliński jest w zespole od samego początku, aż po dziś dzień.

Wilki – niebieska trasa koncertowa

Zespół postanowił wyruszyć w dawno planowaną już trasę. Jednak to nie jest zwykła trasa koncertowa. Podczas tej trasy zagrają oni wszystkie piosenki ze swojej pierwszej płyty. To właśnie z tego względu fani kultowego zespołu nazwali tę trasę niebieską, ponieważ okładka właśnie tej płyty tj. „Wilki” była koloru niebieskiego.

Część koncertów już za nami. Najbliższy koncert odbędzie się już jutro we Wrocławiu w klubie „A2”. Jako, że sama trasa jest bardzo krótka, a więc skończy się już po miesiącu od jej rozpoczęcia. Ostatni koncert odbędzie się już 31 stycznia w Sosnowcu.

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel ma konkurencję. Ta dziewczyna zawojowała „The Voice Kids”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here