Violetta Villas skrywała wiele sekretów. 9 lat po jej śmierci na jaw wyszła mrożąca krew w żyłach prawda

0
Violetta Villas
Violetta Villas

Violetta Villas niekwestionowanie była jedną z największych gwiazd Polskiego show-biznesu. W związku z tym jej nazwisko kojarzył niemal każdy, a najpikantniejsze smaczki z jej życia śledzili dosłownie wszyscy. Kobieta wzbudzała wiele kontrowersji nie tylko na początku i w trakcie trwania swojej kariery, ale również po tym, jak wycofała się z życia w blasku fleszy. Jakiś czas temu na jaw wyszła szokująca prawda na temat tego, jak naprawdę wyglądało jej życie. To było prawdziwe piekło. 

Żeby dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk „Następny” pod poniższym zdjęciem. 

[ngg src=”galleries” ids=”52″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”] 

Violetta Villas miała przed sobą naprawdę obiecującą perspektywę rozwoju kariery. Jej głos był niesamowity, zachwycał dosłownie wszystkich. Ten niebywały talent mógł pozwolić jej na osiągnięcie ogromnego sukcesu, niestety w związku z panującym wtedy systemem nie miała możliwości rozwinąć skrzydła. 

Swego czasu była prawdziwą diwą Polskiej estrady. Jej piękne blond włosy były jej znakiem rozpoznawczym, a bogato zdobione, obszerne suknie czymś charakterystycznym dla jej stylu. Z czasem jednak jej samopoczucie stopniowo się pogarszało, w związku z czym zdrowie zaczęło odmawiać posłuszeństwa. W ostatnich dniach życia była zależna od swojej opiekunki. To, co musiała przeżyć, rozrywa serce. 

Violetta Villas skrywała to przez długie lata

W mediach niejednokrotnie było głośno na temat tego, w jakich warunkach żyje była królowa Polskiej estrady. Aż trudno było uwierzyć w to, że gwiazda, która kiedyś mogła cieszyć się ogromną popularnością, nagle żyje w skrajnej nędzy. 

Podobno medycy, którzy znaleźli jej ciało, byli przerażeni na widok tego, co ukazało się ich oczom. Kobieta była wyraźnie zaniedbana, co mogłoby sugerować, że jej opiekunka nie do końca spełniała swoją funkcję. W związku z tym dopiero po 9 latach na jaw wyszła przerażająca prawda, która dosłownie mrozi krew w żyłach. 

Szwagier Jan Mulawa postanowił zabrać głos w tej sprawie i rozwiać wszelkie domysły i pomówienia. Mężczyzna ze łzami w oczach opowiedział, jak wyglądały ostatnie dni życia Violetty Villas. Serce dosłownie łamie się na pół, sprawdźcie sami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here