TVN organizuje koncert gwiazd online. Kto wystąpi?

0

Stacja TVN wpadła na pomysł by umilić czas kwarantanny Polakom. Postanowiono o zorganizowaniu koncertu online. Co więcej koncert ma mieć cel charytatywny. Kiedy się odbędzie i kto na nim zagra? Oto szczegóły.

Ta praktyka pojawiła się już jakiś czas temu, kiedy to kwarantanna miała swój początek. Wiele artystów zarówno polskich jak i zagranicznych, zarówno tych muzycznych jak i z innych dziedzin organizowało tzw. live’y. Szczególnie popularny stał się dzięki temu Instagram, ale i Facebook. To tam gwiazdy komunikowały się z fanami na żywo. Niektórzy dawali krótkie koncerty inni po prostu rozmawiali. Krótko mówiąc: na brak rozrywki online w tym czasie nie możemy narzekać.

ZOBACZ TEŻ: Kwarantanna. Ile procent z nas jej przestrzega?

TVN – koncert charytatywny online

Stacja TVN oraz prowadzona przez nich Fundacja „Nie jesteś sam” wspólnie organizują charytatywny koncert na żywo. Będzie on dostępny dla widzów online na platformie player.pl. Jak tłumaczy stacja koncert ma być podziękowaniem wszystkich osób, które angażują się w walkę z koronawirusem. Dla wszystkich pracowników służb medycznych, którzy dbają o zdrowie Polaków.

Wspomnianymi gwiazdami, które wystąpią podczas koncertu będą: Maryla Rodowicz, Roksana „Roxie” Węgiel, Sarsa, Patrycja Markowska, zespół Enej oraz Kasia Stankiewicz. Wydarzenie – nawet online – nie mogło by się obyć bez prowadzącego, którym został tym razem Marcin Prokop. Każdy z wykonawców wystąpi u siebie w domu. I wszyscy, łącznie z prowadzącym będą łączyć się za pośrednictwem Internetu.

Koncert będzie miał swoją transmisję live na wspomnianej już platformie Player. Będzie to w najbliższą sobotę, 4 kwietnia o godz. 20:00.

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler otwiera sklep internetowy. Co w nim znajdziemy?

DZISIAJ GRZEJE:
Małgorzata Rozenek pokazała bujak z Heniem. To co wydarzyło się później przechodzi najśmielsze oczekiwania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here