To będzie policzek dla Lipińskiej? Baron wspomina w mediach swoją „byłą”

1
Baron

Baron i Blanka Lipińska od pewnego czasu są w szczęśliwym związku. Tym samym stali się jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Tym samym bardzo często piszą o nich również portale i prasa kolorowa. Sami zainteresowani od tego jednak nie stronią i chętnie dzielą się z mediami swoim szczęściem. Pytanie tylko, czy Baron ostatnio trochę się nie zagalopował.

Blanka Lipińska – najpoczytniejsza polska pisarka i Aleksander Milwiw-Baron – znany muzyk i kompozytor, juror w super popularnych programach muzycznych. Dla mediów po prostu cudo, para wręcz idealna. Również dlatego, że oboje nie stronią od kontaktów z dziennikarzami.

Czy ostatnio Baron jednak trochę się nie zagalopował? Takie komentarze pojawiały się internecie. Jego fani uważają, że jednak pewnych rzeczy nie powinien mówić publicznie. Z drugiej jednak strony – czy ta wypowiedź ma jakiś ukryty podtekst?

O co dokładnie chodzi? Baron w wywiadzie dla „Gali” bardzo się otworzył i postanowił szeroko opowiedzieć o swojej fascynacji Lipińską. Muzyk po prostu nie mógł się nachwalić swojej partnerki i zdradzał, co najbardziej go w niej „kręci”.

W pewnym momencie wspomniał jednak o swojej „byłej”. Julia Wieniawa została postawiona w jednym rzędzie z jego aktualną partnerką. O co dokładnie chodziło muzykowi, który przez wiele lat związany jest z grupą Afromental?

Przyznał bowiem, że denerwują go opinie, jakoby jego związek z Lipińską był „ustawiony” ze względu na pozytywny marketing obojga. Właśnie tutaj padły też słowa o Julii Wieniawie.

Prawda jest taka, że w mojej relacji z Blanią, a nawet w poprzedniej relacji z Julką Wieniawą, przede wszystkim połączyła nas szczera fascynacja – podsumował Baron w wywiadzie dla „Gali”.

Przyszłość pokaże, jak na te słowa zareaguje Blanka Lipińska. Czy będzie zazdrosna, czy wręcz przeciwnie zrozumie akurat taką formę wypowiedzi?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here